Rodinná fotografie s duchem mrtvého otce dojímá Facebook

jaz
8. 4. 2015 7:50
Těhotná Američanka přišla o svého přítele, pro syna proto vytvořila fotografie, díky kterým snáze pochopí ztrátu otce.
Foto: Kayli Rene' Photography / Facebook

Oklahoma City – Mladá matka Sierra Sharry spustila svým netradičním přáním – mít na rodinné fotografii se synem i jeho již zesnulého otce – vlnu zájmu o tzv. vzpomínkové fotografování. Snímek se navíc stal hitem na sociálních sítích.

"13. červenec 2014 byl absolutně nejhorší den mého života. Ztratila jsem nejlepšího přítele a otce mého nenarozeného dítěte. Od té doby se uvnitř cítím prázdná. Část mě bude navždy chybět. Milovala jsem tohohle muže víc než svůj život," napsala Sierra na Facebook, když před rokem přišla o svého přítele Lana Smithe. Ten zemřel v nemocnici, kde ležel s vážným zraněním hlavy, které si způsobil na závodech lodí v El Renu.

Sierra byla tehdy v osmém měsíci těhotenství, takže malý Taos nikdy svého otce nepoznal. Proto se 20letá žena rozhodla požádat fotografku Kayli Henley, aby pomocí Photoshopu Lana na rodinné snímky přidala.

"Potřebovala jsem rodinnou fotku, která pomůže mému synovi uvědomit si, že Lane už s námi fyzicky není, ale stále tu pro nás je a dívá se na nás každý den," řekla Sierra serveru BuzzFeed. Snímek se stal okamžitě hitem na Facebooku a během krátké doby byl sdílen více jak 29 tisíckrát. Fotografka je navíc zaplavena žádostmi o podobné focení pozůstalých.

"Moje krásná dcera ztratila svého tátu před dvěma lety a já bych ráda měla s nimi taky takový obrázek," zní jeden z komentářů, který vyjadřuje mladé matce soustrast nad ztrátou milovaného muže.

 

Právě se děje

Další zprávy