Po smrti ženy je na čtyřčata sám. Lidé mu poslali 11 milionů

jaz
27. 3. 2015 9:30
Skladník z Ameriky se stará sám o své čtyři novorozené děti, jejichž matka zemřela po komplikovaném porodu.
Foto: Erica Morales / Facebook

Praha – Starat se o čtyřčata není snadné ani pro úplnou rodinu s podporou babiček a příbuzných. Devětadvacetiletý skladník Carlos Morales ale zůstal na své tři dcery a jednoho syna naprosto sám.

Se svou manželkou Ericou se dlouho pokoušeli o rodinu a zažili i jeden samovolný potrat. O to větším překvapením bylo, když zjistili, že je 36letá Erica znovu těhotná. Tentokrát čtyřnásobně.

Dvě děti si odnesl Carlos domů už v lednu. Zbylé opustily nemocnici až před dvěma týdny.
Dvě děti si odnesl Carlos domů už v lednu. Zbylé opustily nemocnici až před dvěma týdny. | Foto: Erica Morales / Facebook

Následně podstoupila císařský řez, během kterého došlo k masivnímu krvácení. Erica dostala hypovolemický šok a po několika hodinách zemřela. Děti se narodily s nízkou porodní váhou, a proto zůstaly nějaký čas v inkubátoru. Poslední dva týdny je Carlos má již všechny doma.

"Tyhle čtyři děti ještě netuší, jakého požehnání se mi dostalo. Daly mi čtyři důvody, proč žít," řekl čerstvý otec časopisu People s tím, že děkuje všem, kteří ho podporují.

Přestože mu pomáhá Eričina matka, není jednoduché zvládnout domácnost bez příjmů. Carlos si proto založil účet na crowdfundingovém portálu GoFundMe, kde žádá o půl milionu dolarů (necelých 13 milionů korun). Částku se mu s největší pravděpodobností povede pro Tracyho, Paisley, Eriku a Carlose Jr. vybrat, protože během dvou měsíců má na účtu již přes 11 milionů korun.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy