Po smrti ženy je na čtyřčata sám. Lidé mu poslali 11 milionů

jaz
27. 3. 2015 9:30
Skladník z Ameriky se stará sám o své čtyři novorozené děti, jejichž matka zemřela po komplikovaném porodu.
Foto: Erica Morales / Facebook

Praha – Starat se o čtyřčata není snadné ani pro úplnou rodinu s podporou babiček a příbuzných. Devětadvacetiletý skladník Carlos Morales ale zůstal na své tři dcery a jednoho syna naprosto sám.

Se svou manželkou Ericou se dlouho pokoušeli o rodinu a zažili i jeden samovolný potrat. O to větším překvapením bylo, když zjistili, že je 36letá Erica znovu těhotná. Tentokrát čtyřnásobně.

Dvě děti si odnesl Carlos domů už v lednu. Zbylé opustily nemocnici až před dvěma týdny.
Dvě děti si odnesl Carlos domů už v lednu. Zbylé opustily nemocnici až před dvěma týdny. | Foto: Erica Morales / Facebook

Následně podstoupila císařský řez, během kterého došlo k masivnímu krvácení. Erica dostala hypovolemický šok a po několika hodinách zemřela. Děti se narodily s nízkou porodní váhou, a proto zůstaly nějaký čas v inkubátoru. Poslední dva týdny je Carlos má již všechny doma.

"Tyhle čtyři děti ještě netuší, jakého požehnání se mi dostalo. Daly mi čtyři důvody, proč žít," řekl čerstvý otec časopisu People s tím, že děkuje všem, kteří ho podporují.

Přestože mu pomáhá Eričina matka, není jednoduché zvládnout domácnost bez příjmů. Carlos si proto založil účet na crowdfundingovém portálu GoFundMe, kde žádá o půl milionu dolarů (necelých 13 milionů korun). Částku se mu s největší pravděpodobností povede pro Tracyho, Paisley, Eriku a Carlose Jr. vybrat, protože během dvou měsíců má na účtu již přes 11 milionů korun.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy