reklama
 
 

Lady Diana měla hrát v Osobním strážci 2. Byla nervózní z líbacích scén, říká Costner

3. 7. 2019 14:02
Matka princů Williama a Harryho měla hrát v pokračování filmového hitu Osobní strážce. Lady Diana měla před kamerou stát po boku Kevina Costnera, prozradil to teď sám americký herec. První verzi scénáře o tom, jak členku britské královské rodiny chrání před stalkery i paparazzi, dostal den před Dianinou smrtí.

Kevin Costner uvedl, že s britskou princeznou Dianou jej seznámila Sarah Fergusonová, manželka třetího potomka královny Alžběty II., prince Andrewa. "Vždycky jsem si Sarah vážil, protože to byla ona, kdo zařídil rozhovor mezi mnou a Dianou. Nikdy neřekla: 'A co já? Já jsem taky princezna.' Náš nápad podporovala," vychválil Costner vévodkyni z Yorku. 

Herec magazínu People řekl, že producenti, Diana i on sám byli z nápadu na Osobního strážce 2 nadšení. 

O projektu dvojky filmového hitu, ve kterém měl Costner chránit členku britské královské rodiny před stalkery i paparazzi, promluvil herec poprvé před sedmi lety. V novém rozhovoru ale upřesnil, že hlavní roli měla ztvárnit Diana. Dodal, že první verzi scénáře pokračování Osobního strážce dostal den před tragickou smrtí Diany, píše zpravodajský web The Guardian

V rozhovoru pro magazín People také prozradil, že s princeznou probíral i potenciální milostné scény. "Pamatuji si, jak sladká byla do telefonu, když se ptala, jestli budou ve filmu i líbací scény. Byla trochu nervózní," řekl herec. 

Osobní strážce měl premiéru v roce 1992 a zpěvačka Whitney Houstonová v něm herecky debutovala. Děj se točí kolem slavné popové zpěvačky Rachel Marronové a jejího bodyguarda Franka Farmera. 

Video: Z nesmělé dívky nezávislou ženou, takový byl život princezny Diany

Ani dvacet let po své smrti nepřestává britská princezna Diana fascinovat svým příběhem. | Video: Reuters |  01:55

autor: Magazín | 3. 7. 2019 14:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama