VIDEOGALERIE: Excesy prezidenta Zemana. A jejich parodie

Foto: YouTube, Aktuálně.cz
Magazín Magazín
15. 3. 2014 19:52
Přehlídka kuriozních videí s prezidentem Zemanem se stále rozrůstá. Jen diváci si už nejsou jistí, zda se mají ještě smát, nebo už plakat.

Praha - Prezident Miloš Zeman opět "baví" svůj lid. Národ vtipálků a mistrů parodií nemohl nechat krtečka v čínské televizi či nechvalně proslavené Hovory z Lán bez odezvy.

Podívejte se na pozměněnou pasáž s vogonskou poezií ze Stopařova průvodce galaxií, na bleskurychle složenou píseň Xindla X, v níž zpívá "Příště prosím vypípněte toho staříka, a to radši úplně všechno, co říká."

Stojí za to podívat se i na starší videa inspirovaná Milošem Zemanem. Zjistíte, že scénáře, co by se stalo, kdyby se dostal na Hrad, předvídali již před zhruba dvaceti lety tvůrci České sody a před zhruba patnácti lety Miloslav Šimek a Zuzana Bubílková...

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy