FOTO Záběry z nového filmu Zdeňka Trošky Babovřesky 2

Babovřesky 2
Babovřesky 2
Babovřesky 2
Babovřesky 2
Babovřesky 2
Foto: Falcon
jaz
20. 2. 2014 4:13
Očekávané pokračování komedie režiséra Zdeňka Trošky Babovřesky 2 je už v českých kinech.

Fotogalerie - Přestože se stále diskutuje o kvalitě těchto lidových snímků, první díl letní komedie zaznamenal u diváků velký úspěch a stal se nejnavštěvovanějším filmem loňského roku. Tvůrci tak předpokládají podobný scénář i u druhého pokračování, které vstoupilo do kin ve čtvrtek 20. února.

Ve filmu z prostředí jihočeské vesnice si zahráli Lukáš Langmajer, Lucie Plekancová Vondráčková, Jan Dolanský, Jana Synková, Veronika Žilková nebo současný ministr obrany, herec a režisér Martin Stropnický.

Podle očekávání se už plánuje i třetí pokračování, které se má začít natáčet 17. května a premiéry se diváci dočkají v roce 2015.

Na oficiální trailer z filmu Babovřesky 2 se podívejte zde.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února, sdělil ČTK ministr Havlíček.

On-line informační systém MPO pro podávání žádostí do programů COVID je podle Havlíčka připraven. Příjem žádostí začne znovu v sobotu v 08:00, uvedl.

Zdroj: ČTK
před 23 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Americká Sněmovna reprezentantů předá Senátu ústavní žalobu na bývalého prezidenta Trumpa v pondělí. Oznámil to šéf senátní většiny Schumer

Zdroj: ČTK
Další zprávy