Láska přes internet. Dojemné příběhy lidí, kterým to vyšlo!

Giavanna a David
Bryn a Mike se seznámili na MySpace. Po prvé se sešli po měsíci intenzivního psaní. Vzali se o 18 měsíců později.
Grafička Lacey a animátor Stu se seznámili prostřednictvím internetové seznamky OK Cupid. Tihle dva spolu nejenom žijí, ale i pracují.
Vztah Malindy a Sarah byl od počátku velmi romantický. Seznámily se spolu díky internetové seznamce a dnes společně vyrážejí hlavně za turistikou.
Ritu s Antonem spojila sociální síť Napster. Když její éra skončila, kontaktovali se maily. Jejich komunikace začala být pak intenzivnější díky SMS zprávám nebo video chatu. Poprvé se osobně setkali po sedmi letech v New Yorku a po dvou měsích spolu začali žít.
Foto: Jena Cumbo
pej
24. 3. 2014 6:00
Newyorská fotografka chtěla ukázat moderní styl seznamování. Začala proto fotit páry, které se seznámily díky internetu.

New York - Fotografka Jena Cumbo specializuje na témata týkající se módy a life stylu.

Před rokem ale začala pracovat na projektu s názvem We Met on the Internet (Potkali jsme se na internetu). Fotila proto páry, které se daly dohromady prostřednictvím online seznamky nebo sociálních sítí.

Na projektu spolupracovala se spisovatelkou Ginou Tron, která každou fotografii opatřila příběhem. 

Jednou z jejích nejoblíbenějších fotografií je ta, na které je vyfocen mladý pár Mariela a Tiago. "Stáli vedle sebe, pes jí olízl tvář a já jsem fotila," řekla pro magazín Slate.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Kvůli výměně pražců je do úterního rána přerušen provoz části metra C

Provoz metra na lince C mezi stanicemi Pražského povstání a Kačerov je od soboty až do úterního rána přerušen. Důvodem je pokračující výměna dřevěných pražců za betonové. Místo metra v daném úseku pojedou autobusy.

Na trase C se musí pražce vyměňovat po větších částech, a to kvůli zabezpečovacímu zařízení, které musí být celé vypnuto. Například na trase A funguje jiný typ zabezpečení, který umožňuje výměnu jednotlivých pražců v noci. To na trase C nelze.

Pro cestující dopravní podnik zavedl od soboty do pondělí náhradní autobusovou dopravu s označením XC na trase Pražského povstání - Pankrác - Budějovická - Kačerov.

před 40 minutami

Biden označil Lukašenka za diktátora. Trumpa zkritizoval za to, že o dění v Bělorusku mlčí

Kandidát Demokratické strany na amerického prezidenta Joe Biden označil běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka za diktátora. Svého republikánského protivníka v boji o Bílý dům Donalda Trumpa kritizoval, že k současné situaci v Bělorusku mlčí, informovala agentura Reuters.

Biden uvedl, že stojí na straně demonstrantů, kteří podle něj vyjadřují pokojně svůj názor a požadují nové volby. Bývalý viceprezident USA také vyzval, aby Minsk propustil několik konkrétních vůdců opozice. Označil je za "politické vězně".

V Bělorusku už sedmý týden trvají demonstrace proti Lukašenkově setrvání v úřadu. Mnoho Bělorusů je přesvědčeno, že jeho vítězství v srpnových volbách je zfalšované, a opozice, stejně jako EU, jeho vítězství neuznává. Protesty, jejichž účastníci žádají Lukašenkův odchod a nové volby, pokračují přes mnohdy brutální policejní zákroky a zatýkání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy