Láska přes internet. Dojemné příběhy lidí, kterým to vyšlo!

Giavanna a David
Bryn a Mike se seznámili na MySpace. Po prvé se sešli po měsíci intenzivního psaní. Vzali se o 18 měsíců později.
Grafička Lacey a animátor Stu se seznámili prostřednictvím internetové seznamky OK Cupid. Tihle dva spolu nejenom žijí, ale i pracují.
Vztah Malindy a Sarah byl od počátku velmi romantický. Seznámily se spolu díky internetové seznamce a dnes společně vyrážejí hlavně za turistikou.
Ritu s Antonem spojila sociální síť Napster. Když její éra skončila, kontaktovali se maily. Jejich komunikace začala být pak intenzivnější díky SMS zprávám nebo video chatu. Poprvé se osobně setkali po sedmi letech v New Yorku a po dvou měsích spolu začali žít.
Foto: Jena Cumbo
pej
24. 3. 2014 6:00
Newyorská fotografka chtěla ukázat moderní styl seznamování. Začala proto fotit páry, které se seznámily díky internetu.

New York - Fotografka Jena Cumbo specializuje na témata týkající se módy a life stylu.

Před rokem ale začala pracovat na projektu s názvem We Met on the Internet (Potkali jsme se na internetu). Fotila proto páry, které se daly dohromady prostřednictvím online seznamky nebo sociálních sítí.

Na projektu spolupracovala se spisovatelkou Ginou Tron, která každou fotografii opatřila příběhem. 

Jednou z jejích nejoblíbenějších fotografií je ta, na které je vyfocen mladý pár Mariela a Tiago. "Stáli vedle sebe, pes jí olízl tvář a já jsem fotila," řekla pro magazín Slate.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy