reklama
 
 

Německá policie poslala novomanželům fotku z radaru. K pokutě připojila i blahopřání

8. 1. 2019 9:38
Takovou svatební fotografii, jakou se může pochlubit pár ze západního Německa, jen tak někdo nemá. Novomanžele totiž zachytil v den jejich sňatku v Dortmundu radar, který měří překročení maximální povolené rychlosti. Originál, který dostali loni spolu s pokutou, se zničil, policisté ale informovali na Facebooku, že rádi páru zaslali kopii.

"Šestadvacetiletý muž nám minulý týden zaslal následující žádost: V květnu 2018 jej v den svatby spolu s manželkou zachytil policejní radar. Tehdejší fotografii by měl rád na památku. Originál se ale nešťastnou náhodou zničil," napsala dortmundská policie na Facebooku a text doprovodila i dotyčnou fotografií.

Vzhledem k přísným předpisům na ochranu soukromí nicméně novomanželům zakryla obličeje velkými smajlíky.

"Rádi jsme pomohli a poslali jsme jim obrázek znovu," napsala ještě policie. Místo pokuty za překročení rychlosti ovšem tentokrát k fotce z radaru připojila přání šťastného manželství.

Jak rychle loni v květnu manželský pár kolem radaru projel, není jasné. Záhadou tak zůstává, na kolik eur dvojici neobvyklá svatební fotografie vyšla, poznamenala agentura DPA.

Stationäre Hochzeitsfotografie der Polizei Dortmund! Ein äußerst ungewöhnliches Ansinnen erreichte die Polizei Dortmund in den letzten Tagen. Vorab wir konnten helfen und haben ein Brautpaar glücklich gemacht. Ein 26-jähriger Mann richtete vergangene Woche folgende Bitte an uns: Er sei im Mai 2018 am Tag seiner Hochzeit zusammen mit seiner Ehefrau geblitzt worden. Das damalige Blitzerfoto hätte er gerne als Erinnerungsstück. Das Original sei unglücklicherweise vernichtet worden. Wir konnten aushelfen und das Bild nochmals zusenden. Wir wünschen von Herzen eine glückliche Ehe! Ihre Polizei Dortmund

Zveřejnil(a) Polizei NRW Dortmund dne 07. January 2019

Video: Ženě spadl prstýnek do větrací šachty, pomohla jí až přivolaná policie

Britce spadl zásnubní prstýnek do větrací šachty. Pomohla jí až newyorská policie | Video: Reuters |  00:25

autor: ČTK | 8. 1. 2019 9:38

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama