Grammy 2014: Hudbu zastínila hromadná svatba 33 párů

pej
27. 1. 2014 13:09
Jedním z vrcholů letošního předávání hudebních cen Grammy se kromě vystoupení francouzského dua Daft Punk stala inscenovaná svatba několika 33 párů.
Foto: Reuters

Los Angeles – Letošní slavnostní ceremoniál Grammy nabídl kromě mnoha netradičních hudebních okamžiků i hromadnou svatbu třiatřiceti párů, a to během přímého televizního přenosu.

Během písničky Some Love v podání dvojice Macklemore & Ryan Lewis se pod pódiem v losangeleském Staples Center shromáždilo třiatřicet párů stejného či opačného pohlaví.

K dvojici, která si tentokrát odnesla hned čtyři ocenění, se na pódiu přidala i zpěvačka a velká bojovnice za práva homosexuálů Mary Lambert a Queen Latifah. Jednou z oddávajících se stala i královna popu Madonna, která zazpívala píseň Open Your Heart.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Filmový festival v Benátkách bude, porotě předsedá Blanchettová

Filmový festival v Benátkách se letos uskuteční dle plánu začátkem září. Nejstarší kinematografickou přehlídku na světě však kvůli koronavirové krizi, která zasáhla i filmový průmysl, navštíví méně produkcí, oznámil guvernér regionu Benátsko Luca Zai. Pořadatelé už v lednu avizovali, že porotě 77. ročníku bude předsedat herečka Cate Blanchettová. Itálie uvolní cestovní opatření příští středu 3. června, od tohoto data mohou občané z dalších států Evropské unie navštěvovat zemi bez nutnosti absolvovat po příjezdu dvoutýdenní karanténu. V Itálii od propuknutí pandemie zemřelo na nemoc covid-19 přes 32 tisíc lidí, což je po USA a Velké Británii třetí nejvyšší počet na světě.

Zdroj: Reuters , ČTK
před 44 minutami

První kolo testů mezi sudími neodhalilo žádný případ koronaviru

Všichni rozhodčí, kteří budou řídit zápasy obnovené sezony první a druhé fotbalové ligy, měli v prvním kole testů negativní výsledek na nemoc covid-19. Žádný pozitivní případ na nový typ koronaviru se neobjevil ani mezi delegáty. ČTK to řekl Michal Jurman, tiskový mluvčí Fotbalové asociace ČR, pod kterou sudí spadají.

Další zprávy