Grammy 2014: Hudbu zastínila hromadná svatba 33 párů

pej
27. 1. 2014 13:09
Jedním z vrcholů letošního předávání hudebních cen Grammy se kromě vystoupení francouzského dua Daft Punk stala inscenovaná svatba několika 33 párů.
Foto: Reuters

Los Angeles – Letošní slavnostní ceremoniál Grammy nabídl kromě mnoha netradičních hudebních okamžiků i hromadnou svatbu třiatřiceti párů, a to během přímého televizního přenosu.

Během písničky Some Love v podání dvojice Macklemore & Ryan Lewis se pod pódiem v losangeleském Staples Center shromáždilo třiatřicet párů stejného či opačného pohlaví.

K dvojici, která si tentokrát odnesla hned čtyři ocenění, se na pódiu přidala i zpěvačka a velká bojovnice za práva homosexuálů Mary Lambert a Queen Latifah. Jednou z oddávajících se stala i královna popu Madonna, která zazpívala píseň Open Your Heart.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy