reklama
 
 

VIDEO Žádost o ruku jako z Hollywoodu. Zasahovala i policie!

27. 1. 2014 10:19
Netradiční žádost o ruku připravil pro svoji dívku mladík z amerického státu New Hampshire. Domluvil se s místní policií, která ho zatkla přímo na silnici.

New London (New Hampshire, USA) - Měly to být netradiční zásnuby. Mladík Matt Van Vliet chtěl originálně požádat o ruku svou vyvolenou, Samanthu Labo.

Domluvil se proto se šéfem policistů ve městě New London a požádal ho, zda by ho nemohl při jízdě autem na oko zatknout. 

V domluvený den a hodinu policejní vůz sledoval jejich bílé auto a přiměl je pod záminkou běžné silniční kontroly zastavit. Matta policista vzápětí odvedl a spoutal. Jeho kolega v uniformě mezitím "hlídal" Samanthu.

Ta se při pohledu na zatýkaného partnera dala do hysterického pláče. To už byl ale u ní Matt, který si před ní klekl a požádal ji přímo na silnici o ruku.

Strážník dal pokyn jejich přátelům a ti se seběhli k dojímavé scéně jako vystřižené z amerického filmu. Vše zdokumentovali a loučícího se policistu odměnili potleskem.

Snoubenka se později podle amerického zpravodajského serveru CNN svěřila, že to byl "absolutně strašný zážitek", nicméně jedním dechem dodala, že obdivuje svého snoubence, jak všechno do detailu promyslel a vše kvůli ní přichystal.

autor: Zahraničí | 27. 1. 2014 10:19

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama