VIDEO Žádost o ruku jako z Hollywoodu. Zasahovala i policie!

Zahraničí Zahraničí
27. 1. 2014 10:19
Netradiční žádost o ruku připravil pro svoji dívku mladík z amerického státu New Hampshire. Domluvil se s místní policií, která ho zatkla přímo na silnici.
Foto: Youtube.com / koláž Aktuálně.cz

New London (New Hampshire, USA) - Měly to být netradiční zásnuby. Mladík Matt Van Vliet chtěl originálně požádat o ruku svou vyvolenou, Samanthu Labo.

Domluvil se proto se šéfem policistů ve městě New London a požádal ho, zda by ho nemohl při jízdě autem na oko zatknout. 

V domluvený den a hodinu policejní vůz sledoval jejich bílé auto a přiměl je pod záminkou běžné silniční kontroly zastavit. Matta policista vzápětí odvedl a spoutal. Jeho kolega v uniformě mezitím "hlídal" Samanthu.

Ta se při pohledu na zatýkaného partnera dala do hysterického pláče. To už byl ale u ní Matt, který si před ní klekl a požádal ji přímo na silnici o ruku.

Originální zásnuby - při fingovaném policejním zatčení
Originální zásnuby - při fingovaném policejním zatčení | Video: You Tube

Strážník dal pokyn jejich přátelům a ti se seběhli k dojímavé scéně jako vystřižené z amerického filmu. Vše zdokumentovali a loučícího se policistu odměnili potleskem.

Snoubenka se později podle amerického zpravodajského serveru CNN svěřila, že to byl "absolutně strašný zážitek", nicméně jedním dechem dodala, že obdivuje svého snoubence, jak všechno do detailu promyslel a vše kvůli ní přichystal.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Turecko ohrožuje evropské hranice, zvažte jeho členství v celní unii, žádá EU řecký premiér

Řecký premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval členské země Evropské unie, aby zvážily pokračování celní unie s Tureckem. Uvádí to agentura Reuters. Mitsotakis pronesl výzvu po pátečním setkání v Nikósii s kyperským prezidentem Nicosem Anastasiadesem a s egyptským prezdidentem Abdalem Fatahem Sisím. Zástupci tří zemí se shodli na tvrdé kritice počínání Turecka ve Středomoří.

"Není možné, aby tato země (…) měla výjimku z cel, těžila z přístupu na společný trh a současně ohrožovala východní hranici Evropské unie," uvedl na adresu Turecka Mitsotakis. Celní unie s Tureckem vstoupila v platnost 31. prosince 1995 a díky ní není zahraniční obchod mezi Tureckem a zeměmi EU zatížen cly. Podle Eurostatu bylo v roce 2019 Turecko pátým největším obchodním partnerem EU. Vývoz do Turecka činil 68,2 miliard eur (zhruba 1,76 bilionu korun) a dovoz z Turecka 69,8 miliard eur (zhruba 1,8 bilionu korun). V případě ČR činil export do Turecka 44,2 miliardy korun a import 38,4 miliardy korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy