Otec hledá ženicha pro lesbickou dceru. Odměna 120 milionů

pej
26. 1. 2014 21:42
Miliardář z Hongkongu nabízí pohádkové jmění muži, který si vezme jeho lesbickou dceru. Přihlásily se dvě desítky tisíc zájemců.
Gigi Chao
Gigi Chao | Foto: Repro YouTube

Hongkong – Developer Cecil Chao začal hledat ženicha pro svou dceru Gigi už v září roku 2012. Tehdy nabízel muži, který přesvědčí Gigi, aby si ho vzala, 65 miliónů dolarů.  

S nabídkou přišel v době, kdy jeho dcera vstoupila do registrovaného partnerství. "Chci pro svou dceru dobré manželství a děti. Zároveň ale nehodlám zasahovat do jejího soukromého života," řekl tehdy miliardář v rozhovoru pro malajské noviny Nanyang Siang Pau.

Video Miliardář chce provdat svoji lesbickou dceru
Video Miliardář chce provdat svoji lesbickou dceru | Video: YouTube

Poté, co jeho první nabídka přilákala 20 tisíc (neúspěšných) zájemců, uvažuje nyní podle South China Morning Post sedmasedmdesátiletý podnikatel o jejím zdvojnásobení a budoucímu zeťovi je ochoten vyplatit 120 milionů dolarů.

"Na začátku jsem byla spíš pobavená. Nakonec jsem ale došla k přesvědčení, že jsem šťastná žena, která má opravdu milujícího otce," řekla pro International Business Time třiatřicetiletá Gigi, která je mimochodem velmi respektovanou osobností LGBT komunity v Hongkongu.

 

Právě se děje

Další zprávy