Zpověď prostitutky: Spala s tisíci muži, napsala o tom knihu

jaz
3. 7. 2014 16:04
Bývalá eskortní pracovnice z Austrálie vydává knihu o svých zkušenostech v sexuálním průmyslu. Přiznala tisíce klientů i nevázaný život plný drog a alkoholu.
Gwyneth Montenegro
Gwyneth Montenegro | Foto: Facebook / Gwyneth Montenegro

Melbourne – Novinkou na pultech knihkupectví je otevřená zpověď šestatřicetileté Gwyneth Montenegro, která vydala svou prvotinu pod názvem 10,000 Men And Counting.

Číslovka v názvu knihy není jen tak náhodná. Gwyneth podle svých slov poskytla během patnáctileté služby profesionální společnice potěšení přesně 10 091 mužům. Za jeden den tak uspokojila téměř dva muže.

Prostitucí se živila 15 let.
Prostitucí se živila 15 let. | Foto: Facebook / Gwyneth Montenegro

Původně pobožná katolička byla ve svých 18 letech hromadně znásilněná v nočním klubu. Trauma jí obrátilo život naruby a odstartovalo léta nespoutaného života. O rok později se bez vědomí rodičů živila jako tanečnice u tyče, následně začala pracovat jako prostitutka.

Tisíce milenců, drahá auta, oblečení i luxusní dovolené v exotických destinacích. Nechyběly alkohol ani kokain. Gwyneth si byla schopná vydělat až tisíc dolarů za hodinu strávenou s klientem (cca 20 tisíc korun).

Kniha jako terapie

Tak vypadal její život až do automobilové nehody. Bylo jí 24 let a měla poraněnou páteř, což ji donutilo zamyslet se nad svým životem. Svěřila se rodičům, kteří žili v přesvědčení, že se jejich dcera živí modelingem.

S jejich podporou se pokusila s profesí společnice nadobro skončit a stát se pilotkou, což byl její velký sen. Když jí lékaři při zdravotní kontrole diagnostikovali selhání ledvin, mohla se s pilotní licencí rozloučit. Následně se vrátila k povolání profesionální společnice.

"Pokud mohu zvrátit rozhodnutí alespoň jednoho člověka vstoupit do sexuálního průmyslu, pak to má smysl a znamenalo by to pro mne hodně," řekla Gwyneth Daily Mail s tím, že sama neměla nikoho, kdo by jí podal pomocnou ruku a pomohl jí dostat se z prostituce, kde zůstávala kvůli vysokému výdělku.

Ve svých 33 letech se nakonec odvážila odejít. Zpřetrhala veškeré kontakty i s klienty, mezi které patřili významní australští politici či umělci.

 

Právě se děje

Další zprávy