Pastor zakázal nosit ženám kalhotky. Aby byly blíž bohu

jaz
5. 3. 2014 22:28
V africké Keni vydal místní pastor pro své věřící netradiční nařízení. Ženám zakázal chodit do kostela ve spodním prádle.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Nairobi – Pastor Njohi z církve Lord's Propeller Redemption na předměstí Nairobi vyzval dámské osazenstvo svého sboru, aby napříště dorazilo na mši bez podprsenky a kalhotek, které jim brání ve splynutí s bohem.

Jak uvedl Kenyan Post, reverend dokonce tvrdí, že nošení prádla je v přímém rozporu s vírou, a označuje ho za bezbožné. Věřící tak nemohou plně přijmout svého boha, který se jim vzdaluje.

Nařízení se dotýká všech žen bez výjimky věku, a matky dokonce musí kontrolovat své dcery, jestli zákaz dodržují. Pokud by snad někoho napadlo pastorovo přikázání porušit, pohrozil, že takovéto jednání by mělo své následky.

Pastor je přísný jen na ženy
Pastor je přísný jen na ženy | Video: youtube

Ženy se tak už začaly novým pravidlem řídit a pastor má z kazatelny pěkný výhled na své poslušné ovečky. Mužů se ale zákaz nošení prádla netýká.

Podobnou filozofii vyznává jistý americký sbor v Richmondu, do kterého chodí lidé už rovnou nazí. Pastor Allen Parker totiž tvrdí, že následuje odkaz Ježíše Krista, který se narodil nahý, ukřižován byl nahý a nahý také vstal z mrtvých.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy