Policie zachránila z popelnice plačící panenku. Někdo si ji spletl s dítětem

ČTK ČTK
29. 5. 2019 10:37
Policie v západoněmeckém Ludwigshafenu se pustila do záchranné akce po upozornění, že z kontejneru na použitý textil se ozývá dětský pláč. Nakonec se ale ukázalo, že mezi vyřazeným oblečením a nepoužívanými hračkami je panenka, která dokáže brečet. O neobvyklém případu v úterý informovala agentura DPA. Policisty zavolala jistá žena, která si dělala starosti, protože jasně slyšela, že v kontejneru pláče dítě. Strážci pořádku box urychleně otevřeli a zjistili, že "naříká" panenka, která v kontejneru skončila v pytli ještě s jinými hračkami.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 7 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy