Moderátorka porodila v přímém rozhlasovém přenosu. Bylo úžasné se o to podělit s posluchači, řekla

ČTK ČTK
22. 2. 2018 8:25
Cassiday Proctorová začala mít porodní bolesti v pondělí. Rádio se s nemocnicí domluvilo, že porod bude přenášet naživo.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: birthphotographyimagecompetition.com

St. Louis (USA) - V přímém přenosu porodila císařským řezem americká moderátorka ranního vysílání rozhlasové stranice The Arch. Informoval o tom zpravodajský server BBC.

Cassiday Proctorová začala mít porodní bolesti v pondělí. Rádio se s nemocnicí domluvilo, že porod bude přenášet naživo. Proctorová BBC řekla, že to bylo impulzivní rozhodnutí, protože dítě se začalo klubat na svět s dvoutýdenním předstihem.

"Bylo úžasné, že jsem se o jedinečný den svého života mohla podělit s posluchači rozhlasu," uvedla moderátorka během nezvyklého úterního ranního vysílání. Porod v přímém přenosu byl jen "rozšířením toho, co už beztak ve svém pořadu dělám: sdílím (s posluchači) všechny aspekty svého života", dodala.

Jméno Jameson chlapečkovi, který po porodu vážil 3,3 kilogramu, vybrali - jak jinak - také posluchači.

Thanks @ksdknews for visiting today!

Příspěvek sdílený Cassiday Proctor (@radiocassiday),

 

Právě se děje

před 39 minutami

Íránský ministr: Írán připravuje místo na vyslání satelitu. Podle USA se snaží ukrývat svůj balistický program

Írán připravuje místo, ze kterého vyšle satelit. Na twitteru to napsal íránský ministr pro informační a komunikační technologie Mohammad Džavád Azarí Džahromí. Informovala o tom agentura Reuters, která připomněla, že podle USA se Teherán takto snaží skrývat svůj balistický program.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Katalánský premiér přišel o mandát poslance, region možná čekají nové volby

Do centra Barcelony vyšly skupiny separatistů, z nichž někteří zapalovali kontejnery. Policie několik osob zadržela. Impulsem k demonstracím bylo bouřlivé zasedání regionálního parlamentu, jehož vedení oznámilo pozastavení mandátu katalánskému premiérovi Quimu Torrovi. Premiérem tohoto španělského regionu Torra zůstává, podle místních médií ale hrozí Katalánsku předčasné regionální volby kvůli dnes vyostřenému rozkolu mezi stranami katalánské vlády.

před 2 hodinami

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy