Všichni superhrdinové pohromadě. První trailer na Avengers: Infinity War je tady

mad
29. 11. 2017 16:35
Oficiální ukázka snímku Avengers: Infinity War, adaptace příběhů komiksového gigantu Marvel Comics, zobrazuje především zkázu, které budou superhrdinové společně čelit. Tým, jenž čítá všechny protagonisty předchozích filmů ze série, musí tentokrát bojovat o záchranu samotného vesmíru, který hodlá ovládnout mimozemský tyran Thanos (Josh Brolin). V traileru se v dramatických situacích objevuje například Tony Stark coby Iron Man (Robert Downey Jr.), Kapitán Amerika (Chris Evans), Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) nebo Peter Parker v kostýmu Spider-Mana (Tom Holland). Do českých kin dorazí film 26. dubna 2018, jeho pokračování o rok později.
Marvel vydal nový trailer k Avengers: Infinity | Video:
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy