SOUTĚŽ Vyhrajte lístky na Ryana Hemswortha v MeetFactory!

Kultura Kultura
15. 2. 2015 19:26
Nabízíme tři vstupenky na koncert DJ a producenta Ryana Hamswortha, který v Praze představí svou novou desku Alone for the First Time.
Ryan Hemsworth.
Ryan Hemsworth. | Foto: Ryan Hemsworth

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktualne.cz tři vstupenky na koncert Ryana Hemswortha v pražském klubu MeetFactory (18. února).

Odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete na konci textu, posílejte do úterý 17. února (do 17:00) na mail [email protected] s předmětem MeetFactory a pak už stačí jen mít štěstí při losování. Tři výherce budeme informovat mailem, jejich jména budou zapsaná na guestlistu před koncertem, který začíná ve 20:30 hodin.

Poslechněte si track Ryana Hemswortha Snow In Newark.
Poslechněte si track Ryana Hemswortha Snow In Newark. | Video:

Producent a DJ Ryan Hemsworth vydal na podzim 2014 druhou desku Alone for the First Time. Na ní se vzdaluje svému nadšeně přijatému debutu Guilt Trips směrem k r'n'b a hiphopu, ale navzdory tomu zůstává jeho zvuk jedinečný a hravě rozpoznatelný. Po úspěšném americkém turné si Hemsworth na únor nachystal repete - a tentokrát v rámci turné Sucker for Punishment míří na starý kontinent.

Coby předskokan se představí americký producent James Prudhomme alias Suicideyear, který po předloňském debutovém mixtapu Japan vydal na podzim první EP Rememberance.

Soutěžní otázka:
Z jakého města Halifax je producent a DJ Ryan Hemsworth?
a) Halifax v Anglii
b) Halifax v Austrálii
c) Halifax v Kanadě

 

Právě se děje

před 16 minutami

Státní kasa už pociťuje dopady koronaviru. Schodek ke konci března stoupl na 44,7 miliardy Kč

Schodek státního rozpočtu ke konci března stoupl na 44,7 miliardy korun z únorových 27,4 miliardy korun. Loni ke konci března byl schodek 9,2 miliardy korun. Informovalo o tom ministerstvo financí.

Letošní březnový výsledek je nejhorší od roku 2010, tehdy skončil ke konci března rozpočet ve schodku 45,9 miliardy korun. Sněmovna minulý týden kvůli dopadům šíření koronaviru zvýšila letošní schodek rozpočtu ze 40 na 200 miliard korun.

Příjmy rozpočtu ke konci března meziročně stouply o 13 miliard na 377,3 miliardy korun. Daňové příjmy včetně pojistného na sociální zabezpečení stouply meziročně o 14,2 miliardy na 320,2 miliardy korun. Výdaje rozpočtu meziročně stouply o 48,5 miliardy na 422 miliard korun. Některá dosud přijatá opatření na omezení dopadů šíření koronaviru podle ministerstva financí již ovlivnila březnové příjmy rozpočtu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy