Peníze za lístky na Pearl Jam vrátíme, udělali jsme chybu, omlouvá se vstupenkový server

Michal Polák Michal Polák
16. 12. 2015 18:40
Společnost Onlineticketshop.nl, která je zodpovědná za prodej lístků na nepotvrzené termíny koncertů kapely Pearl Jam, přislíbila, že všem poškozeným fanouškům pošle peníze za vstupenky zpátky. "Udělali jsme chybu a zveřejnili jsme koncerty, které ještě nebyly potvrzené," omlouvá se v tiskovém prohlášení Kevin Strik z Onlineticketshop.nl. Kapela Pearl Jam oznámila, že pojede na evropské turné, ale přesné termíny budou zveřejněny až v lednu příštího roku.
Pearl Jam
Pearl Jam | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Začátkem minulého týdne se na řadě tuzemských serverů objevila informace, že v Praze vystoupí 27. června kapela Pearl Jam. Webová stránka onlineticketshop.cz na koncert několik hodin prodávala vstupenky, ty nejlevnější stály dva tisíce korun.

Že Pearl Jam v O2 areně žádný koncert nechystají, potvrdila agentura Live Nation, která koncerty takto slavných kapel pravidelně v Česku pořádá.

"Akci Pearl Jam neorganizujeme, kapela Pearl Jam se dle nejnovějších informací do České republiky ani nechystá."

Na dotazy Aktuálně.cz o podezřelém prodeji vstupenek ve středu zareagoval i nizozemský server Onlineticketshop, který lístky v ČR prodával.

"Termín koncertu nemůžeme potvrdit. Nejsme organizátory koncertu. Udělali jsme chybu a zveřejnili jsme koncerty, které ještě nebyly potvrzené. Pearl Jam sice oznámili, že pojednou na evropské turné, ale přesné termíny oznámí až v lednu 2016," uvedl v tiskové zprávě Kevin Strik.

Nizozemský server rovněž potvrdil, že několik lidí si na jejich webu stihlo lístek koupit. Společnost tvrdí, že už všechny klienty obeslala a nabídla jim vrácení peněz.

 

Právě se děje

Další zprávy