Iva Bittová, Lenka Dusilová a Monika Načeva přidávají plzeňský koncert, na kterém zahrají spolu

Kultura Kultura
2. 10. 2017 15:30
Zpěvačky Iva Bittová, Lenka Dusilová a Monika Načeva spojily síly, hlas a energii a fanouškům se představí na jednom pódiu v rámci projektu Spolu. Koncerty v Praze (16. 12.), Brně (18. 12.) a Ostravě (19. 12.) doplní díky velkému zájmu ještě vystoupení v Plzni v Depu 2015. To se uskuteční 15. 12. Na koncertě zazní extra stvořené songy nejen pro toto trio, ale také známé skladby všech tří protagonistek přearanžované pro společný program.
Lenka Dusilová, Iva Bittová a Monika Načeva spolu.
Lenka Dusilová, Iva Bittová a Monika Načeva spolu. | Foto: Applause Booking

 

Právě se děje

před 43 minutami

Po požáru domu na Praze 5 skončila jedna žena v nemocnici. Hasiči několik osob evakuovali

Pětašedesátiletá žena skončila v nemocnici po odpoledním požáru bytu ve druhém patře činžovního domu v Praze 5. Nadýchala se zplodin. Z domu muselo být evakuováno několik lidí. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu. Rozsah škody a příčinu vzniku ohně zjišťují vyšetřovatelé. 

Hořet začalo krátce po 15:00 v Lidické ulici. "Hasiči nasadili na lokalizaci plamenů jeden vodní proud vnitřní částí budovy. Během zásahu zachránili čtyři osoby pomocí vyváděcích masek a jednoho psa. Několik osob se evakuovalo před příjezdem hasičů," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Oheň dostali hasiči pod kontrolu za 17 minut, poté ještě kontrolovali skrytá ohniska termokamerou. Museli také rozebrat i část stropního podhledu bytu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy