VIDEO Bruno Ferrari se v novém klipu chlubí sexem s Natašami

Bruno Ferrari alias Samir Hauser po svém "koksově-marketingovém" vystoupení na ČT2 nabízí nový klip k songu Highspeed Love
Poslechněte si Highspeed Love od Bruna Ferrariho. | Video:

Video - Bruno Ferrari alias Samir Hauser, zpěvák kapely Vanessa, který před nedávnem zaujal televizní diváky i úředníky svým "koksově-marketingovým" vystoupení v Tečce páteční noci na ČT2, přichází s novým videoklipem.

Foto: Aktuálně.cz

Píseň Highspeed Love pochází ze zatím posledního alba jedné z nejobskurnějších postav tuzemského šoubyznysu. Titul Vaudeville, který nabídl vrchovatou porci ironického mixu šansonu a osmdesátkového diska, vyšel už skoro před dvěma roky.

Text písně explicitně popisuje, kde Bruno rád provozuje nejrůznější vášnivé chvilky. A tomu je uzpůsoben i obraz (režie: David N. Jahn, kamera: Zbyněk Kunc), v němž se Bruno objevuje s kalhotkami na hlavě a nejfrekventovanějším slovem písně je samozřejmě SEX.

Klip navazuje na Ferrariho představení z minulého roku, kdy k písni Moustache Prisoner vznikl klip o skupině fanatických vyznavaček Bruna Ferrariho, které unášejí muže s chlupatými zády, na ta jim vyholují různé obrazce a z chlupů si vyrábějí knírky.

Čtěte také

Ferrari: Absolutní prozření odkládám na neurčito

Desku Vaudeville pro Ferrariho produkoval John Fryer, který v osmdesátých letech patřil ke klíčovým postavám temné elektronické a gotické scény. Byl jedním z hybatelů projektu This Mortal Coil a stál za zvukem desek Depeche Mode, Cocteau Twins nebo Swans a podílel se i na slavné desce Nine Inch Nails Pretty Hate Machine. „Bruno Ferrari zemřel zhruba před šesti lety. Jeho chladné, rosolem a flitry pokryté tělo, bylo nalezeno v hromadě kokainu, pornočasopisů a zetlelých hamburgerů." říká dekadentní showman, k jehož vzkříšení prý přispěla právě možnost spolupráce s pološíleným producentem Johnem Fryerem. „Ohnilý světec se potom znenadání objevil mezi svými stoupenci a dělal jakoby nic," řekl v rozhovoru pro Aktuálně.cz Bruno Ferrari po vydání svého zatém určitě nejzajímavějšího alba.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Schůzka ruského prezidenta Putina a jeho amerického protějška Bidena, chystaná na červen, se může uskutečnit ve Švýcarsku, uvedl ruský list Kommersant

Moskva dosud oficiálně nepotvrdila, že se schůzka uskuteční. Ještě hodně záleží na tom, jak dopadnou jednání šéfů diplomacií obou zemí Sergeje Lavrova a Antonyho Blinkena, naplánovaná na 19. a 20. května na Islandu, připomněl Kommersant.

Biden navrhl Putinovi schůzku během telefonického rozhovoru v polovině dubna. Přesný termín nebyl uveden. Bílý dům jako místo setkání navrhl třetí zemi. Kreml uvedl, že nedal oficiální odpověď ohledně schůzky a Moskva návrh studuje. Podle zdrojů Kommersantu Biden navrhl, že by se mohl s Putinem sejít v jedné z evropských zemí 15.-16. června.

před 6 hodinami

Mexický prezident se omluvil za 110 let starý masakr Číňanů

Mexický prezident Andrés Manuel López Obrador se omluvil za 110 let starý masakr Číňanů ve městě Torreón. Masového vraždění, které López Obrador označil za malou genocidu, se dopustily oddíly hlásící se k mexické revoluci, uvedla agentura AP. Během tří dnů bylo zavražděno 303 osob, což byla zhruba polovina tehdejší čínské komunity v Torreónu.

"Musím se smutkem říct, že i po této malé genocidě pokračovaly beztrestný útlak a vraždění členů čínské komunity, ať už kvůli rasismu nebo z úmyslu je okrást," uvedl López Obrador. Podle něj diskriminace byla založena na rozšířených stereotypech, kterým Číňané v té době čelili.

Mexický prezident také řekl, že jeho země je vděčná za bratrství, které Čína prokázala během epidemie covidu-19. Mexiko, které vykazuje čtvrtý nejvyšší počet úmrtí v souvislosti s covidem-19, si v Pekingu objednalo zhruba 29 milionů dávek vakcíny proti covidu-19, z nichž zatím dostalo deset milionů.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy