Klusák: Gott je největší hvězda naší popkultury, o spojení s režimem nechce slyšet

Martin Veselovský Martin Veselovský
14. 7. 2019 11:16
"Příběh zdejších zemí nelze vyprávět bez Karla Gotta," říká hudební novinář Pavel Klusák. Podle něj Gott věděl, že chce být hvězdou, a byl schopen pro to hodně udělat. Neemigroval údajně z toho důvodu, aby mohl zůstat zlatým hlasem z Prahy. K podpisu Anticharty Klusák říká, že Gott za to nebyl vůbec rád, nechtěl být politikou dotčen, ale to se pnejvětší hvězdě ve státě nemůže povést.
Pavel Klusák byl hostem Martina Veselovského v DVtv. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy