Podívejte se na první plnohodnotný trailer k třetímu pokračování filmu Expendables: Postradatelní, kteří míří v srpnu i do českých kin.
Podívejte se na ukázku ze třetích Expendables s celou plejádou akčních "vysloužilců". | Video:

Video – Herci z očekávaného akčního filmu Expendables 3 se v letos v květnu rámci propagace projížděli centrem filmového festivalu v Cannes na tanku. Nyní je ke zhlédnutí první plnohodnotný trailer k filmu.

Legendy akčního žánru posledních desetiletí se opět sejdou pohromadě. Tříminutový trailer kromě nováčků ukazuje známé tváře z předchozích dílů Expendables (2010)  a Expendables 2 (2012), které režírovali Sylvester Stallone a Simon West. Trojku točí Patrick Hughes, od kterého můžete znát oceňovaný krátkometrážní film Signs (Cedulky) z roku 2008.

Ve třetím dílu Postradatelných, který bude mít premiéru v srpnu, se kromě Sylvestra Stallona jako nájemní žoldáci opět objeví Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li nebo Dolph Lundgren či Randy Couture. Přibudou také noví herci, a to Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford, Antonio Banderas nebo americká zápasnice MMA (Mixed Martial Arts) Rondy Rousey.

Akční série má zatím velmi dobré tržby. První díl s rozpočtem 80 milionů dolarů celosvětově utržil přes 274 milionů, druhý při rozpočtu 100 milionů nasbíral téměř 306 milionů dolarů.

před 6 minutami

Nehoda tří nákladních aut ráno uzavřela dálnici D48 na Karvinsku

Nehoda tří nákladních aut uzavřela ráno na Karvinsku dálnici D48 ve směru na Český Těšín. Policie zatím nemá informace o tom, že by na místě byli zranění, řekla policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Auta se podle Jirouškové srazila krátce po 05:30, o uzavření dálnice na 69. kilometru informovalo Národní dopravní informační centrum před 06:30. Doprava je podle něj odkloněna na 62. kilometru u Tošanovic, auta se mohou vracet zpět na exitu 70.

před 38 minutami

Ottawa vyhrála v NHL venku po téměř dvou měsících

Hokejisté Ottawy zvítězili v úterním utkání NHL na ledě Buffala 5:2 a venku si připsali výhru poprvé od 4. prosince. Rozdílový gól dali při vyloučení domácího hráče Michaela Frolíka. Calgary, jehož brankář David Rittich zůstal po vystoupení na Utkání hvězd na střídačce, podlehlo doma St. Louis 4:5 po samostatných nájezdech.

Ottawa vstupovala do utkání s nejhorším využitím přesilových her v této sezoně NHL, ale v Buffalu jí početní výhody vycházely. Z této herní situace se ujala vedení 1:0, 2:1 a ve 49. minutě potrestal faul a hrubost Frolíka za stavu 2:2 Mike Reilly. Kanadský klub, který venku prohrál v předchozích sedmi zápasech, stvrdil výhru dvěma zásahy v závěrečné powerplay. Domácím se deset minut před koncem zranil gólman Linus Ullmark.

Vedení se v Calgary několikrát překlopilo ze strany na stranu. St. Louis dalo rychle první gól utkání, ale v 16. minutě už prohrávalo, protože domácí využili dvě přesilové hry. Obhájce titulu ale kontroval ještě v první třetině dvěma zásahy.

Kanadskému klubu patřilo prostřední dějství a skóre opět otočilo i díky Seanu Monahanovu, který se v zápase trefil dvakrát. Hosté ale v úvodní minutě třetí třetiny vyrovnali a v rozstřelu bylo hotovo už po druhé sérii. Rozhodující nájezd proměnil David Perron.