VIDEO Akční vysloužilci se znovu rozparádí v Expendables 3

Kultura Kultura
Aktualizováno 18. 6. 2014 22:06
Podívejte se na první plnohodnotný trailer k třetímu pokračování filmu Expendables: Postradatelní, kteří míří v srpnu i do českých kin.
Podívejte se na ukázku ze třetích Expendables s celou plejádou akčních "vysloužilců". | Video:

Video – Herci z očekávaného akčního filmu Expendables 3 se v letos v květnu rámci propagace projížděli centrem filmového festivalu v Cannes na tanku. Nyní je ke zhlédnutí první plnohodnotný trailer k filmu.

Legendy akčního žánru posledních desetiletí se opět sejdou pohromadě. Tříminutový trailer kromě nováčků ukazuje známé tváře z předchozích dílů Expendables (2010)  a Expendables 2 (2012), které režírovali Sylvester Stallone a Simon West. Trojku točí Patrick Hughes, od kterého můžete znát oceňovaný krátkometrážní film Signs (Cedulky) z roku 2008.

Ve třetím dílu Postradatelných, který bude mít premiéru v srpnu, se kromě Sylvestra Stallona jako nájemní žoldáci opět objeví Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li nebo Dolph Lundgren či Randy Couture. Přibudou také noví herci, a to Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford, Antonio Banderas nebo americká zápasnice MMA (Mixed Martial Arts) Rondy Rousey.

Akční série má zatím velmi dobré tržby. První díl s rozpočtem 80 milionů dolarů celosvětově utržil přes 274 milionů, druhý při rozpočtu 100 milionů nasbíral téměř 306 milionů dolarů.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Čistý zisk ČEZu stoupl za první tři čtvrtletí meziročně o polovinu

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ stoupl za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně zhruba o polovinu na 13,6 miliardy korun. Tržby vzrostly o 12 procent na 148,1 miliardy. Pomohl k tomu zejména růst cen elektřiny a vyšší zisk z obchodování s komoditami.

Zdroj: ČTK
před 33 minutami

Australská rallye byla zrušena kvůli obrovským požárům, titul mezi týmy má tak Hyundai

Světový šampionát v automobilových soutěžích přijde o Australskou rallye. Původně plánovaný poslední podnik letošní sezony, který se měl jet od čtvrtku do neděle, byl zrušen. Důvodem jsou ničivé lesní požáry, které ohrožují i dějiště rallye - oblast Nového Jižního Walesu.

Zrušení soutěže znamená, že titul mezi týmy získala značka Hyundai, která o 18 bodů porazila Toyotu., Šampionem mezi piloty se už na Katalánské rallye stal Ott Tänäk s Toyotou.

Zdroj: Radek Vičík
Další zprávy