Do českých kin nejvíc táhnou nablýskaní svalovci i superauta

FOTO War! Komiksový masakr z řecko-perských válek pokračuje
300: Vzestup říše - Oficiální trailer s písní War Pigs od Black Sabbath.
Black Sabbath: War Pigs (Live)
300: Vzestup říše.
300: Vzestup říše.
Foto: Warner Bros.
ČTK Kultura ČTK, Kultura
18. 3. 2014 14:13
Akční a animované snímky odsunuly až na čtvrté místo žebříčku návštěvnosti Troškovy Babovřesky 2, které ale už mají na kontě 27 milionů korun.

Praha - Komiksová akční podívaná 300: Vzestup říše se i druhý týden od premiéry drží v čele nejnavštěvovanějších filmů českých kin. O víkendu je zhlédlo dalších 23 947 diváků; celkem jich má na kontě přes 76 tisíc a dvanáctimilionové tržby.

Na druhém místě je podle informací Unie filmových distributorů akční novinka Need for Speed s dvaceti tisíci víkendovými diváky. Třetí místo patří animovanému Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana.

Troškovy Babovřesky 2 se propadly z druhého na čtvrté místo. Ovšem na kontě už během jednoho měsíce mají 200 tisíc diváků, tržby dosahují 27 milionů korun.

První pětici uzavírá film režisérky Andrey Sedláčkové Fair Play o státem řízeném dopingu ve sportu v 80. letech minulého století. Ten už přilákal přes 25 tisíc zájemců, kteří v pokladnách kin nechali 3,3 milionu korun.

Oscarový snímek Vlk z Wall Street s Leonardem DiCapriem spadl z osmého na jedenácté místo. Na kontě má na 288 tisíc lidí a tržby přes 40 milionů korun.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Pacient, kterému byl podáván Remdesivir, se uzdravuje, brzy bude odpojen od plicní ventilace

Pacient, jemuž byl podáván experimentální lék Remdesivir, je při vědomí a podle ošetřujícího lékaře ve fázi uzdravování, nyní si postupně odvyká na plicní ventilaci. "Dosud ale nevíme, zda Remdesivir byl tím zásadním, co mu pomohlo, tudíž bych se k tomu léku tolik neupínal," uvedl ošetřující lékař pacienta Martin Balík.

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy