Fila: Propadák, který se zapíše do dějin. Cats jsou neopakovatelně bizarní film

Kamil Fila Kamil Fila
11. 1. 2020 6:36
Česká kina začala hrát jeden z možná nejhorších filmů loňského roku, muzikál Cats. "Při jeho sledování máte neustále pocit, že něco není v pořádku. Jste jak ve zlém horečnatém snu," hodnotí kritik Kamil Fila. Podle něho si Cats oblíbí jedině diváci, kteří mají rádi bizarnosti.
Kamil Fila recenzuje film Cats. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 4 minutami

Zemřel chartista a katolický kněz František Lízna

V důsledku onemocnění koronavirem zemřel ve čtvrtek večer katolický kněz a bývalý chartista František Lízna (79). Zprávu o jeho úmrtí zveřejnil  jezuita Jan Regner.

před 28 minutami

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy