Kozub mi otevřel oči, v divadle je potřeba fakt makat, strach je svazující, říká Čuba

Martin Veselovský DVTV Martin Veselovský, DVTV
31. 10. 2021 7:23
Ve tvorbě strach nemám, je svazující, při zakládání Divadla Mír jsem pracoval i s možností, že to nevyjde a peníze vyletí pryč. Bez covidu bychom nebyli tam, kde jsme, ale byl bych radši, kdyby žádný nebyl. Na kolegy jsem ještě nekřičel, chci udávat směr, říká Albert Čuba, majitel Divadla Mír, jeho principál, režisér i herec. Štěpán Kozub je hlavní hvězda a talent, otevřel mi oči, dodává.
Ve tvorbě strach nemám, je svazující, při zakládání Divadla Mír jsem pracoval i s možností, že to nevyjde a peníze vyletí pryč. | Video: Martin Veselovský
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 14 minutami

Firma, která čelila kritice za práci na běloruské železnici, vypověděla zakázky

Společnost AŽD Praha opustila běloruskou železnici. Firma vypověděla nájemní smlouvy ke svým tamním zakázkám a prodala zásoby. V Bělorusku by zároveň neměl být žádný její zaměstnanec. Společnost o tom dnes informovala na twitteru.

Firma čelila v minulých dnech kritice za svou práci na běloruské železnici. Iniciativa Společenství běloruských železničářů na sociální síti telegram uvedla, že ve dvou stanicích v běloruském Homelu byl uveden do provozu zabezpečovací systém právě od společnosti AŽD. Železniční uzel v Homelu údajně využívali Rusové pro převoz své vojenské techniky, kterou používají v konfliktu na Ukrajině. AŽD Praha k tomu v předchozích týdnech napsala, že šlo jen o nejnutnější práce pro zajištění bezpečnosti provozu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy