Scenárista Iron Mana 3 se ujme Mission: Impossible 5

Kultura
16. 5. 2013 12:57
Scénář k páté Mission: Impossible napíše Drew Pearce
Foto: fanpop.com

Praha - Drew Pearce napsal scénář ke kasovnímu trháku Iron Man 3 a vypadá to, že u blockbusterů zůstane. The Hollywood Reporter informoval o tom, že Pearce napíše scénář k pátému dílu Mission Impossible.

V hlavní roli byl potvrzen Tom Cruise coby agent Ethan Hunt. Režie se pravděpodobně ujme Christopher McQuarrie, který s hercem loni točil thriller Jack Reacher: Poslední výstřel. M: I 5 bude produkovat bude J. J. Abrams a jeho společnost Bad Robot a také Skydance Productions, kteří spoluprodukovali Mission: Impossible - Ghost Protocol.

Zápletka filmu zatím není známa, Pearce je však po pozitivně přijatém Iron Manovi určitou zárukou svěžího přístupu k této akční sérii, jejíž první díl měl premiéru v roce 1996. 

První klapka byla měla padnout a podzim, až skončí natáčení akčního filmu The Man from U.N.C.L.E. režiséra Guye Ritchieho, ve kterém Cruise hraje.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 23 minutami

Při sebevražedném atentátu v Afghánistánu zemřelo dvacet lidí. Exploze vážně poničila nemocnici

Nejméně 20 lidí zemřelo ve čtvrtek při sebevražedném atentátu v afghánském městě Kalát, které je správním střediskem provincie Zábul na jihu země. Dalších přibližně 90 lidí utrpělo zranění, informuje agentura AP s odvoláním na místní úřady. K útoku se přihlásilo militantní hnutí Tálibán. Při explozi nákladního auta s výbušninami byla vážně poničena kalátská nemocnice. Podle Tálibánu byla cílem útoku budova patřící vládní zpravodajské službě. Agentura AP připomíná, že Afghánistán zažívá útoky ze strany Tálibánu od krachu mírových jednání se Spojenými státy téměř každý den.

Další zprávy