Nicole Kidman zapomene, že Colin Firth je její manžel

Kultura Kultura
8. 2. 2013 16:27
Hollywoodské hvězdy v adaptaci thrilleru Before I go to sleep
Nicole Kidman v hlavní roli
Nicole Kidman v hlavní roli | Foto: Reuters

Praha - Nicole Kidman ztvární hlavní roli v chystaném thrilleru Before I Go to Sleep (Předtím než jdu spát). Film režíruje Rowan Joffe, který napsal i scénář. Za sebou má scénář k hororu 28 týdnů poté (2007) nebo dramatu Američan (2010). Informace potvrdil filmový server Variety.

Colin Firth (Králova řeč) si zahraje manžela Nicole Kidman. Duo doplní Mark Strong (Sherlock Holmes) nebo Anne-Marie Duff (Nowhere Boy). Snímek je adaptací stejnojmenného románu S. J. Watsona. Christine (Kidman) trpí ztrátou paměti a každý den po usnutí zapomíná, kdo je. Doktor ji doporučí psát si deník a podle něj časem zjistí, že by neměla věřit ani svému manželu Benovi (Firth).

Bude zajímavé sledovat Firtha v trochu temnější roli, neboť doposud hrál většinou kladné postavy. Natáčet se bude koncem měsíce v Londýně. Kidman jste naposledy mohli vidět v malé roličce v komedii Zkus mě rozesmát (2011) nebo v dramatu Reportér (2012), které vychází 27. února na DVD. Oba herci se letos objeví ve filmu The Railway Man, který je nyní v postprodukci.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com


 

Právě se děje

Aktualizováno před 37 minutami

Výbuch v Afghánistánu zabil nejméně 30 vojáků

Nejméně 30 příslušníků ozbrojených sil přišlo dnes o život a dalších 24 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje. Mohutnou explozi vyvolala bomba nastražená v automobilu před vojenskou základnou.

Agentura AP informuje kromě útoku v Ghazní o dalším sebevražedném atentátu za pomoci bomby umístěné v automobilu na jihu země. Terčem se stal konvoj šéfa tamní provinční rady. AP píše s odkazem na mluvčího provincie o nejméně třech mrtvých a 21 zraněných včetně dětí. K žádnému z útoků se zatím nikdo nepřihlásil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy