Megan Fox se spřátelí s Želvami Ninja i "Hitlerem"

Kultura Kultura
27. 2. 2013 20:19
Herečka z Transformers ztělesní April O´Neilovou
Megan Fox
Megan Fox | Foto: Profimedia.cz

Praha -  Režisér Michael Bay se zřejmě usmířil s herečkou Megan Fox, která ho kdysi přirovnala k Hitlerovi. Nyní se opět shledají v rebootu filmové řady Želv Ninja (Teenager Mutant Ninja Turtles), slavného komiksového a později televizního fenoménu.

Následovník filmů z let 1990, 1991, 1993 a 2007 neustále překvapuje své potenciální diváky. Již dávno bylo vyšlo najevo, že v režii Jonathana Liebesmana (Světová invaze, Hněv Titánů) a produkci Michaela Baye bude koncept ve filmu nazvaném prostě Ninja Turtles značně upraven.

Foto: Aktuálně.cz

Podle prvních zpráv měli být známi zmutovaní želváci Rafael, Leonardo, Michelangelo a  Donetello tentokrát mimozemšťany. Později se na internetu objevila verze scénáře, která mnoho fanoušků rozhněvala mimo jiné proto, že ústřední čtveřici hrdinů zde byla vyčleněna vedlejší role a příběh měl být vyprávěn z pozice jejich lidských přátel April O´Neilové a Caseyho Jonese. Ovšem tato verze už je minulostí.

Hrdinka dvou dílů Transformers Megan Fox by podle všeho měla ztělesnit právě April, v původních komisech a druhém animovaném seriálu asistentku šíleného vědce Baxtera Stockmana, kterou ovšem první seriál zpopularizoval jako televizní reportérku. Tu samou úlohu jí přiřkly hrané filmy, kde ji představovaly Judith Hoag a Paige Turco. Ve třetím seriálu je April mnohem mladší dívkou, jíž přátelé pomáhají pátrat po uneseném otci. Postavy želv mají být v novém snímku vytvořeny pomocí motion capture animace.

Premiéra by se po všech průtazích měla uskutečnit v roce 2014.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 32 minutami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy