reklama
 
 

Keira Knightley je v reklamě pro Chanel příliš nahá

15. 2. 2013 16:50
Reklama na parfém Coco Mademoiselle je prý příliš vyzývavá

Praha - Jako příliš vyzývavou označila britská organizace Advertising Standards Authority reklamu na parfém Chanelu Coco Mademoiselle, v němž účinkuje Keira Knightley.

Reklama s hvězdou filmů Anna Karenina nebo Piráti z Karibiku, tak nesmí být vysílána v rámci programů pro děti. Organizace  reagovala na stížnosti ohledně sexuálního podtextu reklamy, poté, co byla ve Velké Británii odvysílána během filmu Doba Ledová 2 byly vystaveny pasáže, kdy je Keira focena na posteli, a rozepíná si před fotografem kombinézu, v počátku reklamy zase vstává z postele oblečená jen do prostěradla.

„Zvažovali jsme, zda je reklama vhodná pro starší děti, ale určitě je nevhodná vůči těm menším. Nakonec jsme se rozhodli zakázat ji v rámci programů pro děti i v době kolem jejich vysílání," uvedli zástupci Advertising Standards Authority.

Chanel s výtkami nesouhlasí, reklama podle nich do vysílání Doby ledové 2 byla zařazena proto, že film obsahuje ostrý humor a animované postavy dabují uznávaní herci, díky čemuž film přitáhne i dospělé. Postava hraná Keirou je také podle Chanelu hravá a smyslná a ne příliš vyzývavá.

autor: Kultura | 15. 2. 2013 16:50

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama