Jeníček a Mařenka po zuby ozbrojení? V novém filmu

Kultura Kultura
5. 9. 2012 21:42
První trailer k předělávce klasické pohádky je na světě
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Pohádkové příběhy jsou v kurzu. Po dvou zpracováních Sněhurky, vydařenější  s Kristen Stewart a rozpačité s Lily Collins a Julií Roberts v hlavních rolích, přichází Jeníček a Mařenka - Lovci čarodějnic.

Příběh o dobrodružství teď již dospělých pohádkových hrdinů, kteří se stali postrachem čarodějnic. První trailer k připravovanému snímku je k zhlédnutí. V titulní roli sourozenců, kteří začali lovit čarodějnice po „traumatickém zážitku v perníkové chaloupce" se představí Jeremy Renner a Gemma Arterton. Vyzbrojeni arzenálem super zbraní bojují s monstry a stopují zlou čarodějnici, s tváří Famke Jansen, která unáší děti. Ale možná bojují proti něčemu ještě horšímu.

Premiéra filmu původně měla být 2. března letošního roku, ale studio Paramount se nakonec rozhodlo posunout uvedení na 11. leden 2013. Údajně proto, aby využilo Rennerovy narůstající popularity. Jeremy Renner má totiž dobrý rok. Na jaře se představil jako Hawkeye, člen superhrdinského týmu ve hvězdných Avengers. V srpnu zase ztvárnil hlavní roli Aarona Crosse v Bourneově odkazu. Gemma Arterton se proslavila jako Bond girl z Quantum of Solace, zahrála si ale také například v Pirátech na Vlnách, nebo ve snímku Princ z Persie: Písky času s Jakem Gyllenhaalem.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

Další zprávy