David Hasselhoff se vrátí do Pobřežní hlídky

Kultura Kultura
17. 7. 2012 13:37
Hlavní roli v rebootu známého seriálu bude zřejmě hrát Justin Timberlake
David Hasselhoff
David Hasselhoff | Foto: Profimedia.cz

Praha - Ve filmové verzi seriálu Pobřežní hlídka bude hrát minimálně jeden herec, jehož jméno je již s fenoménem spojeno. David Hasselhoff v rozhovoru s britskými novinami Metro potvrdil, že se v chystaném rebootu objeví, i když ne jako plavčík Mitch.

„Zrovna jsem se setkal s chlápkem, co píše scénář. Budu hrát sám sebe," prohlásil herec, který právě dnes, 17. července, slaví šedesáté narozeniny. „Ve filmu budou jistí lidé v rolích původních postav a snažíme se z toho udělat super vylepšenou verzi."

Protagonistu bude podle předběžných zpráv představovat jednatřicetiletý Justin Timberlake. Jeho hrdina by měl být zdiskreditovaný olympijský plavec, který se přidal k pobřežní hlídce.

Kromě Davida Hasselhoffa je se seriálem většinou spojováno jméno dnes již dvaačtyřicetileté Pamely Anderson. Není jasné, zda se po boku Davida na stříbrném plátně také objeví.        

„Ráda bych to nechala tak, jak to je," zmínila se před časem v souvislosti s Pobřežní hlídkou. „Nejsem velkou příznivkyní toho, když předělávají televizní seriály na filmy. Ale jeden můj dobrý přítel mi vždycky říká: „Pamatuj si, jak jsi pro ten film důležitá. Nemůžou ho natočit bez tebe."

Scénář k adaptaci Pobřežní hlídky píše Peter Tolan (Přeber si to, Smlouva s ďáblem, Zlatíčka pro každého, atd.). Očekává se, že snímek má být proveden v satirickém duchu, obdobně jako nedávné zfilmování 21 Jump Street.  Datum premiéry zatím nebylo oznámeno.  

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy