David Hasselhoff se vrátí do Pobřežní hlídky

Kultura Kultura
17. 7. 2012 13:37
Hlavní roli v rebootu známého seriálu bude zřejmě hrát Justin Timberlake
David Hasselhoff
David Hasselhoff | Foto: Profimedia.cz

Praha - Ve filmové verzi seriálu Pobřežní hlídka bude hrát minimálně jeden herec, jehož jméno je již s fenoménem spojeno. David Hasselhoff v rozhovoru s britskými novinami Metro potvrdil, že se v chystaném rebootu objeví, i když ne jako plavčík Mitch.

„Zrovna jsem se setkal s chlápkem, co píše scénář. Budu hrát sám sebe," prohlásil herec, který právě dnes, 17. července, slaví šedesáté narozeniny. „Ve filmu budou jistí lidé v rolích původních postav a snažíme se z toho udělat super vylepšenou verzi."

Protagonistu bude podle předběžných zpráv představovat jednatřicetiletý Justin Timberlake. Jeho hrdina by měl být zdiskreditovaný olympijský plavec, který se přidal k pobřežní hlídce.

Kromě Davida Hasselhoffa je se seriálem většinou spojováno jméno dnes již dvaačtyřicetileté Pamely Anderson. Není jasné, zda se po boku Davida na stříbrném plátně také objeví.        

„Ráda bych to nechala tak, jak to je," zmínila se před časem v souvislosti s Pobřežní hlídkou. „Nejsem velkou příznivkyní toho, když předělávají televizní seriály na filmy. Ale jeden můj dobrý přítel mi vždycky říká: „Pamatuj si, jak jsi pro ten film důležitá. Nemůžou ho natočit bez tebe."

Scénář k adaptaci Pobřežní hlídky píše Peter Tolan (Přeber si to, Smlouva s ďáblem, Zlatíčka pro každého, atd.). Očekává se, že snímek má být proveden v satirickém duchu, obdobně jako nedávné zfilmování 21 Jump Street.  Datum premiéry zatím nebylo oznámeno.  

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Francie přijme 500 nezletilých migrantů ze zničeného řeckého tábora Moria

Francie přijme 500 nezletilých migrantů ze zničeného uprchlického tábora Moria na řeckém ostrově Lesbos. Ve středu to oznámil státní tajemník pro evropské záležitosti Clément Beaune. Také Itálie nabídla, že přijme 300 žadatelů o azyl z ostrova Lesbos, napsal ve středu deník Kathimerini.

"Francie se již zavázala k přijetí 350 nezletilých (…), nyní tento závazek zvyšujeme o dalších 150 dětí," sdělil Beaune rozhlasové stanici RTL. "Od začátku tohoto roku tak Francie ze solidarity s Řeckem přijme 1000 lidí, z nichž polovinu budou tvořit uprchlíci a další část rodiny v nesnázích," doplnil.

Požár v přeplněné Morii před dvěma týdny připravil o střechu nad hlavou 12.000 lidí. Deset členských zemí Evropské unie se zavázalo, že přijme 400 nezletilých migrantů bez doprovodu dospělých.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Sýkora pomohl Poznani v Evropské lize gólem k postupu

Fotbalový záložník Jan Sýkora pomohl gólem Lechu Poznaň k drtivému vítězství 5:0 v třetím předkole Evropské ligy na hřišti Apollonu Limassol. Desetinásobný český reprezentant se v polském týmu trefil poprvé od srpnového příchodu z pražské Slavie.

Šestadvacetiletý Sýkora odehrál na Kypru celý zápas a v 81. minutě se postaral o čtvrtý gól Lechu přízemní střelou z hranice pokutového území. O postup do základní skupiny se polský celek v závěrečném předkole utká s vítězem duelu Charleroi - Partizan Bělehrad.

Sýkora podepsal před měsícem v Poznani čtyřletou smlouvu a po třech a půl letech ukončil působení ve Slavii, v jejímž dresu získal v roce 2017 mistrovský titul. Poslední rok a půl strávil na hostování v Liberci a Jablonci.

Další zprávy