Čtvrtý Jurský park! V červnu 2014 a ve 3D

Kultura Kultura
17. 1. 2013 8:28
Steven Spielberg bude čtvrtý díl pouze produkovat
Foto: Aktuálně.cz

Praha - O čtvrtém Jurském parku se dlouho spekulovalo. Sequel se odkládal, ale nyní se na oficiálním facebookovém profilu filmu objevilo nové vyjádření. Studio Universal potvrdilo, že Jurský park 4 dorazí do amerických kin 13. června 2014.

Server Deadline napsal, že snímek se točí ve formátu 3D a Steven Spielberg jej bude pouze produkovat. Filmař režíroval první díl (1993), který získal tři technické Oscary a stal se kasovním trhákem. Točil i druhý díl Ztracený svět: Jurský park (1997), třetí (2001) už je produkoval. Ten se do světových kin opět vrátí letos v dubnu, a to v remasterované 3D verzi. Česká premiéra je naplánovaná na 11. dubna.

Spielberg měl natáčet sci-fi film Robokalypsa, jenž měl dorazit do kin v dubnu 2014. Plán však odložil a přepisuje scénář. Režisérovo drama Lincoln letos získalo jeden Zlatý glóbus a 12 nominací na Oscara. Vyhlášení se uskuteční 24. února a uvádět jej bude režisér Seth MacFarlane (Méďa).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com
 

 

 

Právě se děje

před 8 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy