Anna Karenina smetla Atlas mraků i upíry ze Stmívání

Kultura Kultura
11. 12. 2012 9:31
Nejnavštěvovanějším filmem víkendu se v Česku stala Anna Karenina
Nevěrnice Karenina je na prvním místě žebříčku návštěvnosti.
Nevěrnice Karenina je na prvním místě žebříčku návštěvnosti. | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Nejnavštěvovanějším filmem uplynulého víkendu je v Česku drama Anna Karenina. Film zhlédlo 16 705 diváků, kteří v pokladnách kin nechali 2 miliony 192 tisíc korun.

Na druhé místo klesl Atlas mraků. Přes víkend si ho nenechalo ujít 14 291 diváků, za něž film utržil 2 miliony 42 tisíc korun.

Top tři uzavírá za minulý víkend druhý závěr ságy Twilight s podtitulem Rozbřesk - 2. část. O víkendu film zhlédlo 11 145 diváků. Po čtyřech týdnech od premiéry film zhlédlo 386 955 diváků.

Bondovka Skyfall spadla z třetího  místa na páté. Přes víkend film vidělo 7 429 diváků, po sedmi týdnech od premiéry přes 450 tisíc diváků.

Již 17 týdnů se v žebříčku drží animovaná Rebelka, která je nyní na 18. příčce s 301 diváky za víkend. Celkem ji vidělo přes 161 tisíc návštěvníků kin.

Největší pokles zaznamenalo české drama Ve stínu, a to o 67, 5 procenta. Snímek je na 19. místě a přes víkend ho zhlédlo 425 diváků.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na co do kina?

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Ministr zahraničí Kulhánek vystoupí s projevem na Valném shromáždění OSN. Hlavním tématem bude Afghánistán

Českou delegaci na 76. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN) v New Yorku ve dnech 20. až 25. září povede ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Loni a předloni Českou republiku zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO). S národním projevem vystoupí v rámci všeobecné rozpravy v rámci sobotního programu.

Jedním z hlavních témat shromáždění bude situace v Afghánistánu poté, co se po odchodu spojeneckých vojsk moci v zemi ujalo radikální hnutí Tálibán.

Proslov bude mít ministr Kulhánek také na setkání k Všeobecné úmluvě o zákazu jaderných zkoušek a na ministerských setkáních k odpovědnosti chránit a k Mezinárodnímu trestnímu soudu. Zúčastní se i neformálního jednání šéfů diplomacií zemí Evropské unie.

Zdroj: Domácí
Další zprávy