Mimořádná zpráva

Tohle je první fotka ze křtin malého prince. Vévodkyně Kate na ní drží smějícího se Louise

Vévodkyně Kate a její třetí dítě - princ Louis Arthur Charles. Podívejte se na jeho křtiny
Kensingtonský palác na Twitteru zveřejnil video zachycující aktéry při příchodu do kaple. Poprvé byla k vidění pohromadě celá pětičlenná rodina prince Williama, který vedl za ruku obě starší děti, prince George a princeznu Charlotte.
Kate krátce hovořila s arcibiskupem a podle novinářů mu řekla, že je Louis velmi klidné dítě. Vévodkyně z Cambridge doufá, že to tak zůstane.
V téže kapli byl pokřtěn také Louisův starší bratr prince George narozený v roce 2013. Jejich sestra Charlotte byla křtěná v roce 2015 v kostele v Sandringhamu v Norfolku.
O nepřítomnosti královny se rozhodlo už před určitým časem a důvodem nejsou zdravotní problémy, nýbrž to, že se dvaadevadesátiletá královna dnes vracela ze sídla Norfolku a čeká ji rušný pracovní týden.
Foto: Profimedia.cz
mdan mdan
16. 7. 2018 14:02
Britská královská rodina zveřejnila v neděli nejnovější fotky ze křtin nejmladšího syna vévodů z Cambridge Louise Arthura Charlese. Vévodkyně Kate na nich mimo jiné drží jedenáctitýdenního prince, který se usmívá od ucha k uchu. Kromě oficiální fotky nyní už pětičlenné rodiny prince Williama, pořídil Matt Holyoak také snímky mladé rodiny obklopené princem Charlesem s Camillou, čerstvými vévody ze Sussexu a rodinou Middletonovou. Královna Alžběta II. s princem Philipem se kvůli pracovní vytíženosti křtu tentokrát nezúčastnili.

Podívejte se na video ze křtin prince Louise:

Třetí dítě Williama a Kate je pokřtěno | Video: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy