Kdo vyhrál komiks + CD od tvůrců Aloise Nebela?

gra
29. 11. 2007 14:37
Kdo získal CD Jaromír 99 & The Bombers
Foto: Indies Scope

Praha - V soutěžních otázkách jsme se vás ptali na to, v jaké kapele působil Jaromír Švejdík, jaké vydavatelství CD vydává  a jak se jmenuje slavná trilogie, za kterou stojí Jaromír Švejdík a Jaroslav Rudiš.

A zde jsou správné odpovědi: Jaromír Švejdík působil v kapele Priessnitz, album vydává Indies Scope a trilogie nese název Alois Nebel.

CD a Komiks získávají: Jan Zubíček, Věra Bruzlová, Zuzana Keilová, Vladimír Kostrůnek, Lucie Jelínková, Irena Majková, Vít Kolotočník, Pavel Zounar, Eliška Brdská a Jakub Hladký.

Gratulujeme

 

Právě se děje

před 3 minutami

 Kvůli spornému zákonu o hanobení čínské národní hymny obyvatelé Hongkongu opět protestují v ulicích

Policie na jejich rozehnání použila slzný plyn a ve velkém počtu střeží budovu hongkongského parlamentu, který má dnes normu projednávat, uvedla agentura DPA.

Stovky příslušníků pořádkové policie v očekávání nepokojů vztyčily kolem parlamentu dvoumetrovou bariéru. Demonstranti se však v masovém měřítku nesešli, uvedl hongkongský deník South China Morning Post. Podle něj skupinky demonstrantů ojediněle zastavovaly dopravu a policie proti nim použila slzný plyn. Zatčeno bylo 16 demonstrantů, z nichž tři jsou obviněni, že u sebe měli zápalné láhve.

Zdroj: ČTK
Další zprávy