Za slávu na Instagramu zaplatil mladý fotograf životem. Zemřel při adrenalinové akci

Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
Aktualizováno 10. 10. 2016 23:51
Fotil snímky, nad kterými se tajil dech a u kterých slabší povahy dostávaly záchvaty závratě. Pětadvacetiletý Christopher Ashton Serrano si na Instagramu vydobyl slávu svými obrázky, pořízenými ze střech mrakodrapů v New Yorku. Minulou středu tento talentovaný fotograf zemřel při jedné ze svých adrenalinových akcí.
Foto: Christopher Ashton Serrano

Podle dostupných informací se Serrano pokoušel o takzvaný “surfing” na střeše newyorského metra. Vyšplhal se na střechu vagonu, odkud ho však zřejmě srazila nějaká překážka, kterou metro během jízdy míjelo.

Starting over.

Fotka zveřejněná uživatelem NYC | HeavyMinds (@heavy_minds),

Christopher Serrano měl na Instagramu přes 100 tisíc fanoušků, kteří jeho práci s nadšením sledovali. Lidí, kteří bez zajištění šplhají na výškové budovy a odtud fotí, je na světě mnoho. Mladý muž z New Yorku se však z této skupiny vymykal. Uměl výborně zachytit atmosféru města i pokud zrovna nebyl na střeše mrakodrapu.

Výborné snímky Christophera Serrana, který vystupoval pod pod přezdívkou heavy_minds, si můžete Instagramu stále prohlédnout.

It's lonely up here.

Fotka zveřejněná uživatelem NYC | HeavyMinds (@heavy_minds),

Take me back.

Fotka zveřejněná uživatelem NYC | HeavyMinds (@heavy_minds),

Winter in NYC ❄️ #blizzard2016

Fotka zveřejněná uživatelem NYC | HeavyMinds (@heavy_minds),

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy