Nediv se, že tě okradli, když se chlubíš šperky na internetu, vzkázal Kardashianové módní návrhář

pv
6. 10. 2016 13:00
Americká celebrita Kim Kardashianová nemůže být podle módního návrháře Karla Lagerfelda překvapena, že ji v Paříži okradli. "Nemůžeš ukazovat své bohatství a pak se divit, když si ho chce někdo vzít kus pro sebe," vzkázal jí. Zároveň dodal, že nechápe, jak se mohla ubytovat v hotelu, kde takřka nemají ochranku. Manželku rapera Kanyeho Westa přepadla v pondělí nad ránem pětice ozbrojených lupičů a ukradla jí šperky v hodnotě 240 milionů korun.
Kim Kardashianová.
Kim Kardashianová. | Foto: Reuters

Podle Lagerfelda, který je kreativním ředitelem pařížské módní značky Chanel, se Kim Kardashianová neměla svými šperky chlubit na internetu. A když už na sociálních sítích předvedla lidem prsten za 110 milionů korun, který dostala od svého manžela Kanyeho Westa, neměla zůstat v hotelu s nedostatečnou bezpečností. O zprávě informuje deník The Independent.

Prsten společně s plnou šperkovnicí v hodnotě zhruba 130 milionů korun byly odcizeny v pondělí nad ránem, kdy se pětice lupičů převlečených za policejní důstojníky vloupala do pokoje Kardashianové v hotelu v centru Paříže.

Pařížský prokurátor uvedl, že hotel neměl žádnou bezpečnostní kameru zachycující vnitřek areálu a z kamer před vstupem nelze zloděje rozeznat. I přesto, že se v hotelu pravidelně ubytovávají hvězdy jako Leonardo DiCaprio nebo Madonna, o bezpečnost se stará pouze jeden neozbrojený zaměstnanec.

"Pokud je takhle známá a ukazuje své šperky na internetu, musí jít do hotelu, kde se k jejím dveřím nemůže nikdo ani přiblížit," míní 83letý Lagerfeld.

Podle britského deníku The Independent se ze strany německého módního návrháře nejedná o nějakou zášť vůči americké celebritě. Jeho kritická slova přišla pouhých několik týdnů poté, co Lagerfeld obdaroval Kim Kardashianovou dvěma luxusními kabelkami.

Ona na to reagovala tím, že se jí "splnil sen". Hned po útoku ji navíc podpořil přes sociální síť Instagram. Na kus papíru, s nímž se vyfotil, napsal: Nejdražší Kim, všichni jsme s tebou. S láskou, Karl.

💎💎💎

Fotka zveřejněná uživatelem Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Kim Kardashianová byla oloupena v pondělí nad ránem, kdy jí pětice ozbrojených lupičů přepadla v jejím hotelovém pokoji. Celkově jí odcizili šperky v hodnotě zhruba 240 milionů korun. Policie zatím nemá podezřelé a vyšetřuje možnost, zda se nemohlo jednat o práci některého ze zaměstnanců hotelu.

 

Právě se děje

Další zprávy