Nediv se, že tě okradli, když se chlubíš šperky na internetu, vzkázal Kardashianové módní návrhář

pv
6. 10. 2016 13:00
Americká celebrita Kim Kardashianová nemůže být podle módního návrháře Karla Lagerfelda překvapena, že ji v Paříži okradli. "Nemůžeš ukazovat své bohatství a pak se divit, když si ho chce někdo vzít kus pro sebe," vzkázal jí. Zároveň dodal, že nechápe, jak se mohla ubytovat v hotelu, kde takřka nemají ochranku. Manželku rapera Kanyeho Westa přepadla v pondělí nad ránem pětice ozbrojených lupičů a ukradla jí šperky v hodnotě 240 milionů korun.
Kim Kardashianová.
Kim Kardashianová. | Foto: Reuters

Podle Lagerfelda, který je kreativním ředitelem pařížské módní značky Chanel, se Kim Kardashianová neměla svými šperky chlubit na internetu. A když už na sociálních sítích předvedla lidem prsten za 110 milionů korun, který dostala od svého manžela Kanyeho Westa, neměla zůstat v hotelu s nedostatečnou bezpečností. O zprávě informuje deník The Independent.

Prsten společně s plnou šperkovnicí v hodnotě zhruba 130 milionů korun byly odcizeny v pondělí nad ránem, kdy se pětice lupičů převlečených za policejní důstojníky vloupala do pokoje Kardashianové v hotelu v centru Paříže.

Pařížský prokurátor uvedl, že hotel neměl žádnou bezpečnostní kameru zachycující vnitřek areálu a z kamer před vstupem nelze zloděje rozeznat. I přesto, že se v hotelu pravidelně ubytovávají hvězdy jako Leonardo DiCaprio nebo Madonna, o bezpečnost se stará pouze jeden neozbrojený zaměstnanec.

"Pokud je takhle známá a ukazuje své šperky na internetu, musí jít do hotelu, kde se k jejím dveřím nemůže nikdo ani přiblížit," míní 83letý Lagerfeld.

Podle britského deníku The Independent se ze strany německého módního návrháře nejedná o nějakou zášť vůči americké celebritě. Jeho kritická slova přišla pouhých několik týdnů poté, co Lagerfeld obdaroval Kim Kardashianovou dvěma luxusními kabelkami.

Ona na to reagovala tím, že se jí "splnil sen". Hned po útoku ji navíc podpořil přes sociální síť Instagram. Na kus papíru, s nímž se vyfotil, napsal: Nejdražší Kim, všichni jsme s tebou. S láskou, Karl.

💎💎💎

Fotka zveřejněná uživatelem Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Kim Kardashianová byla oloupena v pondělí nad ránem, kdy jí pětice ozbrojených lupičů přepadla v jejím hotelovém pokoji. Celkově jí odcizili šperky v hodnotě zhruba 240 milionů korun. Policie zatím nemá podezřelé a vyšetřuje možnost, zda se nemohlo jednat o práci některého ze zaměstnanců hotelu.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 52 minutami

Ve věku 93 let zemřel předseda Klubu dr. Milady Horákové a bývalý politický vězeň František Šedivý

Ve věku 93 let zemřel v úterý večer dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové František Šedivý. Za klub to ve středu oznámil Jiří Bulan. Šedivý za války spolupracoval s odbojem, po únoru 1948 strávil 12 let v komunistických věznicích a lágrech. Po listopadu 1989 působil také jako místopředseda Konfederace politických vězňů ČR. O svém životě napsal několik knih.

Šedivý podle Bulana zemřel po dlouhé nemoci. Poslední rozloučení se uskuteční v rodinném kruhu, veřejnost se bude moci se Šedivým rozloučit, jakmile to umožní situace s epidemií koronaviru, napsal.

"Mnoho let svého života se potýkal s totalitou, ale ani dlouholeté věznění v komunistických lágrech ho nezlomilo, stále si uchovával svůj cit pro spravedlnost a obdivuhodný smysl pro humor," uvedl Bulan. Šedivý podle něj byl masarykovec, spisovatel, křesťan, milovník přírody a myslivec, výborný řečník a především laskavý člověk. "Patřil také k těm, díky jejichž úsilí mohla být obnovena činnost České obce sokolské. A významnou měrou se zasloužil i o vznik pražského Gymnázia Milady Horákové v roce 2009," dodal Bulan.

Zdroj: ČTK
Další zprávy