Dívku vykázali z KFC kvůli jizvám na obličeji. "Děsila" lidi

ČTK ČTK
16. 6. 2014 21:50
Dívenku pokousali pitbulové, obsluha KFC ji kvůli zohyzděnému obličeji vykázala ven. Řetězec teď hodlá věnovat tříleté Victorii 30 tisíc dolarů jako omluvu.
Tříletá Victoria
Tříletá Victoria | Foto: Victoria's Victories / Facebook

Washington - Americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením KFC věnuje 30 tisíc dolarů (přes 600 tisíc Kč) na léčbu tříleté dívky, která prý byla vykázána z pobočky KFC v americkém Jacksonu kvůli zohyzděnému obličeji. Ten vadil obsluze.

Victorii Wilcherovou ze státu Mississippi pokousali pitbulové. Její rodina minulý týden na Facebooku napsala, že při návštěvě KFC v Jacksonu pracovníci dívku žádali, aby odešla, protože její zjev děsí ostatní návštěvníky.

Mluvčí KFC Rick Maynard uvedl, že incident je stále předmětem vyšetřování. Bez ohledu na jeho výsledek ale firma prý pomůže rodině dívky s úhradou vysokých nákladů na léčení.

"Bez ohledu na výsledek vyšetřování jsme se rodině Victorie omluvili a přislíbili jsme jim pomoc," uvedl Maynard. "Celá rodina KFC stojí za Victorií," dodal mluvčí.

Rodina dívenky tvrzení o nevlídném chování pracovníků KFC umístila na facebookové stránce, která dokumentuje zotavování Victorie. Tři pitbulové jejího dědečka ji pokousali v dubnu. Dívenka přišla o pravé oko, utrpěla zlomeninu čelisti, nosu a lícních kostí a četné šrámy na tváři.

 

Právě se děje

Další zprávy