Dárek od manželky: Sex každý den, celý rok

Michal Štůsek Michal Štůsek
30. 4. 2009 18:10
Severní Karolína (USA) - Američanka napsala knihu o neobvyklém daru, který dala svému manželovi ke 40. narozeninám. Byl jím příslib ke každodennímu sexu po následující rok.

Vysoce postavená pracovnice v oboru PR Charla Muller zaznamenala své zážitky do knihy s názvem 365 days (365 dní), kterou sepsala přibližně před rokem.

"Když jsem svému manželovi ke 40. narozeninám nabídla celoroční sex, doslova se zhroutil na zem," píše v úvodu.

"Tak dlouho jsem nad tímto vzrušujícím návrhem přemýšlela, až jsem si byla jistá, že s ním bude jednoznačně souhlasit. Ale k mému překvapení, jej Brad nejprve odmítnul. Odpověděl: Je to skvělý nápad, ale doufám, že to nemyslíš vážně."

Harmonie vztahu

Znovupoznávání partnerova těla je sblížilo. "Noční intimita zlepšovala naši partnerskou spolupráci během dne. Domácnost fungovala mnohem lépe, protože jsme byli v souladu."

"Pravidelný sex mi otevřel oči. Začala jsem sledovat své okolí a odhadovala, kdo si také užívá milování. Jsou to pěkně vypadající ženy nebo běžné matky, jako já?" odhaluje Charla změnu, kterou zažila.

"Vzhled může být velmi klamavý," poznamenává. "Někdy jsem si třeba neoholila nohy nebo mi páchlo z úst, přesto mě měl Brad vždy za sexy."

Každodenní stereotyp

"Bála jsem se, že se z našeho denního sexu stane rutina. Něco jako čištění zubů nebo koupání."

"Během třetího měsíce, po 88 dnech po sobě, jsme měli menší krizi. Brad to nazval kritickým dnem během jednoho semestru, ale dokázali jsme ji překonat."

Šestý měsíc byl už skutečně vyčerpávající. Něco jako když trávíte Vánoce z manželovými příbuznými nebo fandíte fotbalovému týmu, který vás nezajímá. "Přenes se přes to," mumlala jsem na Brada. "Prostě zavři oči," popisuje sexuální rutinu.

Den po Bradových 41. narozeninách, mě myšlenka, že jsem svůj závazek splnila, rozechvěla radostí. Skákala jsem kolem našeho domu a zpívala: "Zvládla jsem to, zvládla jsem to."

 

Právě se děje

před 10 minutami

Boeing vyplatí odškodné rodinám obětí dvou nehod stroje 737 MAX

Americký výrobce letecké techniky Boeing odškodní rodiny 346 lidí, kteří zahynuli při haváriích dvou letadel typu 737 MAX v Etiopii a Indonésii. Poškozeným vyplatí 144 500 dolarů (3,4 milionu korun), uvedla dnes společnost v prohlášení.

Padesátimilionový fond, který vznikl letos v červenci a z něhož chce Boeing pozůstalé vyplatit, začne okamžitě přijímat žádosti od pozůstalých. Částka bude uvolněna nezávisle na žalobách, kterým firma kvůli haváriím čelí. Odškodnění si rodiny mohou nárokovat do konce listopadu.

Letecká společnost také v červenci prohlásila, že hodlá vyhradit dalších 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun) na podporu vzdělávání a hospodářství v obou zemích, kde k nehodám došlo.

Boeing 737 MAX 8 letecké společnosti Ethiopian Airlines spadl letos v březnu šest minut po startu z letiště zhruba 60 kilometrů od etiopské metropole Addis Abeba. Při nehodě zemřelo všech 157 lidí na palubě. Oběťmi byli lidé z 35 zemí, včetně čtyř Slováků.

Stejný stroj měl nehodu už loni v říjnu, kdy se letadlo nízkonákladové společnosti Lion Air se 189 lidmi na palubě zřítilo po startu z letiště v Jakartě. Ani tehdy neštěstí nikdo nepřežil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy