Dárek od manželky: Sex každý den, celý rok

Michal Štůsek Michal Štůsek
30. 4. 2009 18:10
Severní Karolína (USA) - Američanka napsala knihu o neobvyklém daru, který dala svému manželovi ke 40. narozeninám. Byl jím příslib ke každodennímu sexu po následující rok.

Vysoce postavená pracovnice v oboru PR Charla Muller zaznamenala své zážitky do knihy s názvem 365 days (365 dní), kterou sepsala přibližně před rokem.

"Když jsem svému manželovi ke 40. narozeninám nabídla celoroční sex, doslova se zhroutil na zem," píše v úvodu.

"Tak dlouho jsem nad tímto vzrušujícím návrhem přemýšlela, až jsem si byla jistá, že s ním bude jednoznačně souhlasit. Ale k mému překvapení, jej Brad nejprve odmítnul. Odpověděl: Je to skvělý nápad, ale doufám, že to nemyslíš vážně."

Harmonie vztahu

Znovupoznávání partnerova těla je sblížilo. "Noční intimita zlepšovala naši partnerskou spolupráci během dne. Domácnost fungovala mnohem lépe, protože jsme byli v souladu."

"Pravidelný sex mi otevřel oči. Začala jsem sledovat své okolí a odhadovala, kdo si také užívá milování. Jsou to pěkně vypadající ženy nebo běžné matky, jako já?" odhaluje Charla změnu, kterou zažila.

"Vzhled může být velmi klamavý," poznamenává. "Někdy jsem si třeba neoholila nohy nebo mi páchlo z úst, přesto mě měl Brad vždy za sexy."

Každodenní stereotyp

"Bála jsem se, že se z našeho denního sexu stane rutina. Něco jako čištění zubů nebo koupání."

"Během třetího měsíce, po 88 dnech po sobě, jsme měli menší krizi. Brad to nazval kritickým dnem během jednoho semestru, ale dokázali jsme ji překonat."

Šestý měsíc byl už skutečně vyčerpávající. Něco jako když trávíte Vánoce z manželovými příbuznými nebo fandíte fotbalovému týmu, který vás nezajímá. "Přenes se přes to," mumlala jsem na Brada. "Prostě zavři oči," popisuje sexuální rutinu.

Den po Bradových 41. narozeninách, mě myšlenka, že jsem svůj závazek splnila, rozechvěla radostí. Skákala jsem kolem našeho domu a zpívala: "Zvládla jsem to, zvládla jsem to."

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy