Cestovka nabízí zájezd po stopách Hry o trůny. Stačí si tipnout, jak seriál skončí

Magazín Magazín
20. 4. 2019 20:04
Stane se vládkyní Železného trůnu Daenerys Targaryen, nebo Jon Sníh? Další řada populárního seriálu Hra o trůny začala tento týden a fanoušci řeší, jak celá série vlastně dopadne. Na vlně zájmu se svezla i chorvatská cestovní kancelář Unforgettable Croatia, která teď nabízí soutěž o týdenní zájezd po seriálových lokacích. Stačí správně tipnout, jak Hra o trůny skončí.
Hra o trůny
Hra o trůny | Foto: HBO

Chorvatská města Dubrovník a Split patřila mezi zásadní lokace při natáčení celé série. Do státu na Jadranu je zasazeno například Královo přístaviště nebo Braavos. 

Výherci, kteří správně uhodnou, jak celá série od HBO dopadne, a vyhrají slosování, mohou absolvovat luxusní sedmidenní zájezd po všech lokacích Hry o trůny v Chorvatsku.

"Na konci Hry o trůny se nikdo neshodne. Což je vzhledem k počtu zápletek a postav pochopitelné, právě proto je ale zábavné předpovídat, jak všechno skončí," uvedla cestovka na svém webu

Zájezd naplánovaný na říjen letošního roku zahrnuje tři noci ve Splitu a čtyři noci v Dubrovníku v pětihvězdičkových hotelech se snídaní, výlet na ostrovy Hvar a Vis a dopravu v zemi. Letenky cestovka nehradí.

Přihlášku do soutěže lze vyplnit do 5. května na webové stránce cestovní kanceláře. 

Grafika: Kdo vyhraje Hru o trůny a usedne na Železný trůn? Podívejte se

 

Právě se děje

Další zprávy