VIDEO Houstone, máme problém. Kate Upton ve stavu beztíže

pej
19. 2. 2014 18:05
Kate Upton se už potřetí dostalo cti zapózovat pro titulní stránku speciálního plavkového vydání prestižního magazínu Sports Illustrated.
Jak vypadá Kate Upton ve stavu beztíže? | Video: YouTube

VideoSport Illustrated Swimsuit Issue vychází každý rok jako speciální příloha uznávaného sportovního magazínu. 

Modelky v plavkách jsou zpravidla foceny v exotických lokalitách. Letos se vše odehrávalo v Kennedyho vesmírném středisku na Floridě, kde byla Kate Upton, hvězda posledních dvou titulek, zachycena ve stavu beztíže.

První číslo plavkového speciálu vyšlo v roce 1964 a od té doby se stalo nejprodávanější přílohou v USA. V roce 2005 přinesl vydavatelství rekordní výnos v hodnotě 35 miliónů dolarů.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 10 minutami

Vlak u Nymburka srazil člověka. Železniční provoz je omezen

Osobní vlak ve čtvrtek ráno srazil na železniční trati mezi Nymburkem a Poděbrady člověka. Nehoda se stala u nádraží v Nymburce, sražený člověk na místě zemřel. Provoz vlaků v uvedeném úseku byl zhruba hodinu zastaven, od 6:30 jezdily po jedné koleji, v 7:00 byl provoz obnoven bez omezení. Na webu to uvedly České dráhy. Nehoda se stala před 05:30 a omezení se dotklo dálkových i regionálních vlaků. "Nehoda se stala blízko zastávky, takže nebylo nutné povolávat evakuační autobus. Lidé z vlaku vystoupili a došli na nádraží pěšky," řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

před 16 minutami

Muchová je ve čtvrtfinále Korea Open, Babosové povolila jen pět her

Karolína Muchová potvrdila na Korea Open roli nasazené trojky, když v osmifinále vyřadila Maďarku Timeu Babosovou po setech 6:2, 6:3. V dalším kole se utká s Australankou Priscillou Honovou, jež stejně jako Babosová postoupila od hlavní fáze turnaje z kvalifikace a dnes vyřadila nasazenou pětku Ajlu Tomjlanovicovou. 

Tenisový turnaj žen v Soulu (tvrdý povrch, dotace 250.000 dolarů):

Dvouhra - 2. kolo: Muchová (3-ČR) - Babosová (Maď.) 6:2, 6:3, Honová (Austr.) - Tomljanovicová (5-Austr.) 6:3, 5:7, 6:1.

Další zprávy