VIDEO Houstone, máme problém. Kate Upton ve stavu beztíže

pej
19. 2. 2014 18:05
Kate Upton se už potřetí dostalo cti zapózovat pro titulní stránku speciálního plavkového vydání prestižního magazínu Sports Illustrated.
Jak vypadá Kate Upton ve stavu beztíže? | Video: YouTube

VideoSport Illustrated Swimsuit Issue vychází každý rok jako speciální příloha uznávaného sportovního magazínu. 

Modelky v plavkách jsou zpravidla foceny v exotických lokalitách. Letos se vše odehrávalo v Kennedyho vesmírném středisku na Floridě, kde byla Kate Upton, hvězda posledních dvou titulek, zachycena ve stavu beztíže.

První číslo plavkového speciálu vyšlo v roce 1964 a od té doby se stalo nejprodávanější přílohou v USA. V roce 2005 přinesl vydavatelství rekordní výnos v hodnotě 35 miliónů dolarů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 55 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy