VIDEO Strážci galaxie vyrážejí za záchranou všech světů

Kultura Kultura
19. 2. 2014 9:26
Podívejte se na první ukázku z očekávaného komiksového snímku od Marvelu. Do kin přijde 31. července.
Podívejte se na první ukázku z očekávaného snímku Strážci galaxie. | Video:

Video - Říkají si Strážci Galaxie a nechali na sebe čekat opravdu dlouho. Superhrdinský film od Marvelu na sebe naplno upozornil loni v létě na Comic Conu a od té doby fanoušci čekají na první ukázku, ti nejvěrnější o filmu věděli ještě hodně měsíců předem, kdy docházelo k nejrůznějším změnám a odkladům.

Teď se všichni příznivci Marvelu dočkali. Chris Pratt alias Peter Quill povede tým ztracených existencí z celé galaxie, včetně obra (Vin Diesel), mluvícího mývala (Bradley Cooper), a dvou vetřelců (Zoe Saldana a Dave Bautista). Strážce galaxie režíroval James Gunn.

Zápletka se hned na začátku comicsové podívané točí kolem krádeře tajemné koule zvané Orb. Zlodějem je samozřejmě Peter Quill, kterému se na paty pověsí tým zkušených zabijáků najatých hlavním padouchem Ronanem (Lee Pace), který netouží po ničem menším, než je ovládnutí vesmíru.

Když Peter zjistí, co vlastně ukradl, rozhodne se s pomocí svých kolegů-vesmírných looserů zachránit svět...

Česká premiéra je naplánovaná na 31. července letošního roku.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy