Mišmaš: Kim Kardashian se svlékla. A internet z ní má srandu

Přenos skončil
Čtvrtek 13. listopadu. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.
Kim Kardashian
Kim Kardashian | Foto: Paper Magazine repro

Mišmaš je virtuální průvodce po internetové galaxii filmu, hudby, showbyznysu a všeho zábavného i kuriózního, co se děje na sociálních sítích a internetu.

Najdete zde krátké a zejména odlehčené zprávy, které vám poskytnou obrázek o nezpravodajském dění z celého světa.

Přenos skončil

Jednu z nejočekávanějších her letošního podzimu doprovází pár dní po vydání jeden průšvih za druhým. Assassin's Creed: Unity sice sbírá od recenzentů nadprůměrné známky (skóre na Metacritic se zatím pohybuje na solidních 76 procentech), ale všechny hráče i kritiky zároveň překvapilo množství chyb, které hra obsahuje. Ve videu (napravo) se můžete podívat na povedenou kompilaci těch nejkurióznějších momentů ze hry.                


Assassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity
Chyby v Assassin's Creed: Unity | Video: YouTube

Na profesionální celebritě Kim Kardashian jsou zajímavé jen dvě věci. Tou první je fakt, že se vdala za jednoho z nejgeniálnějších muzikantů současnosti Kanyeho Westa. Tou druhou je její kypré pozadí, které „upozadilo“ i nekorunovanou královnu této kategorie, Jennifer Lopez.

Kim se díky internetu stala slavnou a velmi bohatou ženou, aniž by něco pořádného uměla. Když na sebe potřebuje upozornit, ví jak. Prostě vystrčí zadek a prohlásí, že svými fotkami "zboří internet". O zbytek se postarají média a sociální sítě. Tak dopadlo i focení pro newyorský magazín Paper, kde se Kim objeví na titulce, jak ji pánbůh stvořil, resp. obdařil.

Není divu, že si vtipálci na Kardashian tentokrát pořádně smlsli. Twitter okamžitě zaplavily koláže, fotomontáže a všelijaké grafické legrácky s její chloubou (pod hashtagem #BreakTheInternet). Jednou vypadá jako kentaur, podruhé jako obrovská broskev…

Okázalosti Kim si všimla většina světových médií od The Independent po Time. Reportérka The Washington Post pak trefně připomněla, že virální fotka pozadí Kim Kardashian internet rozhodně nezboří, protože patří mezi jednu z věcí, které tvoří podstatu internetu.

Amsterodamu otevřeli první solární cyklostezku na světě, která je schopna vyprodukovat dostatek energie pro tři domácnosti. Stezku pokřtil slavnostní jízdou na kole holandský ministr hospodářství Henk Kamp. Celý projekt stál 3,5 milion eur, trasa měří pouhých 100 metrů.  

Magazín Magazín
13. 11. 2014 11:38
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 15 minutami

Ministr zahraničí Kulhánek vystoupí s projevem na Valném shromáždění OSN. Hlavním tématem bude Afghánistán

Českou delegaci na 76. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN) v New Yorku ve dnech 20. až 25. září povede ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Loni a předloni Českou republiku zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO). S národním projevem vystoupí v rámci všeobecné rozpravy v rámci sobotního programu.

Jedním z hlavních témat shromáždění bude situace v Afghánistánu poté, co se po odchodu spojeneckých vojsk moci v zemi ujalo radikální hnutí Tálibán.

Proslov bude mít ministr Kulhánek také na setkání k Všeobecné úmluvě o zákazu jaderných zkoušek a na ministerských setkáních k odpovědnosti chránit a k Mezinárodnímu trestnímu soudu. Zúčastní se i neformálního jednání šéfů diplomacií zemí Evropské unie.

Zdroj: Domácí
Další zprávy