Instagram je peklo, už se tam nevrátím, vzkázal Justin Bieber svým 77 milionům odběratelů

pv
1. 12. 2016 14:44
Kanadský zpěvák Justin Bieber se v nejbližší době rozhodně nechystá vrátit na Instagram, kde jeho účet sleduje 77 milionů fanoušků z celého světa. Na londýnském koncertě prohlásil, že sociální síť "patří ďáblu" a Instagram později označil za peklo. Platformu na sdílení fotografií Bieber opustil v srpnu poté, co se na ní dostal do sporu s fanoušky.
Justin Bieber.
Justin Bieber. | Foto: Bestsports

Fanoušci Justina Biebera se v nejbližší době nejspíše nedočkají žádných osobních fotek ze života svého idola. Kanadský zpěvák prozradil, že se nehodlá vrátit na sociální síť Instagram, protože věří, že “patří ďáblu”. Podle serveru BBC to sdělil fanoušků na úterním koncertě v Londýně.

Bieber smazal účet v srpnu letošního roku po hádce se svou bývalou partnerkou Selenou Gomezovou. Ta se zastávala jeho fanoušků, kteří se s dvaadvacetiletým zpěvákem dostali do křížku kvůli fotografiím s jeho novou přítelkyní. Bieber nejprve pohrozil fanouškům zrušením účtu. Když ho během hádky obvinila Gomezová z nevěry, tak skutečně učinil.

A ani čtyři měsíce po zrušení účtu se ke svým 77 milionům odběratelů nevrátil a soudě dle jeho nejnovějších vyjádření se k tomu ani nechystá. Na londýnském koncertě se nejprve zeptal fanoušků, jestli si myslí, že by si měl obnovit svůj Instagram. Když ho počastovali nadšeným jásotem, rozhodl se rychle utnout jejich nadšení.

“Nechci se vrátit na Instagram, protože patří ďáblu. Podle mě je Instagram peklo, jsem si tím na 90 procent jist,” sdělil plné aréně. “Pošlou nás do pekla, kde nás zamknou v serverech Instagramu,” dodal.

Zpěvák má v poslední době problémy s fanoušky

Ačkoliv může jeho projev znít depresivně, rozhodně zastihly londýnské koncerty zpěváka v lepší náladě, než v jaké poslední dobou byl. Čím dál častěji se totiž začal dostávat do sporu se svými fanoušky.

Již dříve uvedl, že se s nimi nebude fotit, protože si připadá jako zvíře v zoo. Na turné po Evropě si pak stěžoval na křik některých obdivovatelů, na koncertě dokonce zahodil mikrofon a z pódia odešel. Jako důvod uvedl, že ho během koncertu lidé málo respektují. Vše vyvrcholilo na koncertě ve Španělsku, kdy jednoho z fanoušků, který chtěl svého idola pohladit v projíždějícím autě, udeřil pěstí.

Video:
 

Právě se děje

Další zprávy