Fotky: Na hudebních cenách MTV pohořela Beyoncé. Green Day kritizovali volební šílenství v Americe

Moderátorka večera Bebe Rexha
Nejúspěšnějším interpretem večera byl kanadský zpěvák Justin Bieber, který dosáhl na tři ceny, včetně té pod názvem Biggest Fans, určující množství fanoušků.
Naopak udílení cen přineslo jedno velké překvapení: Ani jednu ze svých pěti nominací neproměnila favorizovaná zpěvačka Beyoncé. Ta se stejně jako Bieber na předávání cen nedostavila.
Proto byl zřejmě největší hvězdou večera Bruno Mars, který vystoupil se svou písní 24K Magic.
Do popředí se také s dvěma oceněními prodrali interpreti jako kanadský zpěvák Shawn Mendes, americké duo Twenty One Pilots...
Foto: Reuters
Reuters ČTK Magazín Reuters, ČTK, Magazín
7. 11. 2016 10:34
Udílení evropských hudebních cen televizního kanálu MTV přineslo v neděli večer překvapení: pohořela favorizovaná americká zpěvačka Beyoncé, která neproměnila ani jednu z pěti nominací. Justin Bieber dosáhl na tři ceny. Předávání ocenění, které se letos uskutečnilo v nizozemském Rotterdamu, se odehrává každý rok v jiném evropské městě. Vítěze pak vybírají fanoušci z celého kontinentu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 55 minutami

Biden se v říjnu sejde s Macronem. Francouzský prezident také pošle svého velvyslance zpět do USA

Americký prezident Joe Biden se ve středu telefonicky spojil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem ve snaze urovnat diplomatickou roztržku vyvolanou novým bezpečnostním paktem Američanů s Británií a Austrálií. Bílý dům a Elysejský palác následně ohlásily na konec října setkání obou prezidentů, které se má uskutečnit v Evropě. Také informovaly o Macronově rozhodnutí poslat příští týden francouzského velvyslance zpět do USA.

Francie minulý týden přistoupila k bezprecedentnímu kroku a svého ambasadora povolala ke konzultacím v reakci na nové bezpečnostní partnerství mezi USA, Británií a Austrálií, jehož součástí je poskytnutí amerických jaderných ponorek australské armádě. Austrálie zároveň oznámila odstoupení od dohody o dodávce ponorek uzavřené v roce 2016 s francouzskou firmou Naval Group a francouzská vláda v reakcích neskrývala rozhořčení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy