Tahle země není pro psance. Western Red Dead Redemption 2 se dotýká dokonalosti

Foto: Rockstar
Marek Pros Marek Pros
11. 11. 2018 20:35
Red Dead Redemption 2 patří k nejlepším hrám letošního roku. Pokračování osm let starého westernu nabízí uhrančivě detailní svět Divokého západu na přelomu 19. a 20. století, ve kterém se lehce ztratíte na desítky hodin. Podívejte se, co je na hře unikátní a co se zase tolik nepovedlo.
 

Právě se děje

před 15 minutami

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy