reklama
 
 

Šéfka baru zbila ozbrojeného lupiče jeho batohem. Muž se poté přišel přepadené ženě omluvit

19. 4. 2016
Video z přepadení. | Video: YouTube
Záběry odvážné šéfky baru obletěly sociální sítě v celé Francii. Žena chovala v náručí dítě a v tu chvíli ozbrojený lupič přepadl bar, ve kterém se nacházela. Na videu z bezpečnostní kamery je patrné, jak lupič vstoupil do podniku a požadoval peníze. Manažerka baru se ale nezalekla a lupiče bila jeho vlastním batohem po hlavě, dokud neutekl. Muž měl přitom nabitou zbraň. Neúspěšný lupič se po incidentu přišel ženě omluvit, policie ho ale stejně zatkla.

Hitem na francouzských sociálních sítích se staly záběry odvážné šéfky jednoho baru v Normandii, který přepadl ozbrojený maskovaný lupič. Žena, která v tu chvíli chovala novorozence, přesto dokázala zachovat chladnou hlavu a muže vyhnala.

Na videu z bezpečnostní kamery je patrné, jak lupič vstoupil do podniku a požadoval peníze do batohu. Manažerka Nathalie Leclercová-Pelanová dítě v poklidu odnesla jeho matce a pak při konfrontaci s mužem odstrkovala pistoli tak, aby nemířila na ni ani na zákazníky.

Lupiče nakonec bila jeho vlastním batohem po hlavě tak dlouho, než muž ustoupil ke dveřím. V tu chvíli jí přispěchal na pomoc jeden zákazník, který ho udeřil barovou stoličkou. Ozbrojenec pak utekl.

Zbraň byla podle francouzských médií nabitá a lupič z ní stihl dvakrát vystřelit.

Leclercová-Pelanová zavolala okamžitě po incidentu policii. Ozbrojenec se ale vzápětí vrátil a omlouval se. "Myslím, že si uvědomil vážnost toho, co spáchal, a asi si myslel, že se z toho dostane, když se omluví," uvedla žena. Lupiče policie zatkla.

autor: ČTK | 19. 4. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama