VIDEO Zloděj chtěl vykrást auto. Hozenou cihlou se omráčil

hrz
2. 3. 2015 14:48
Video s nešikovným zlodějem z Irska viděly přes dva miliony lidí, muže následně zadržela policie.
Zloděj aut se zranil cihlou, kterou mrštil po autu. | Video: YouTube

Irsko - Tento rádoby zloděj aut z Irska házel kameny na okna automobilu. Když se mu nepodařilo okénka rozbít, zmizel a vrátil se s cihlou. A to neměl dělat. Video kuriózního případu viděly na YouTube přes dva miliony lidí, píše web Mashable.

Jak stránky uvádějí, "první pravidlo při házení cihel po autech zní: odstupte a ujistěte se, že se neodrazí a neudeří vás do obličeje".

A toto pravidlo mladík před jednou irskou hospodou zarputile ignoroval. Jak to dopadlo, můžete vidět na videu. Auto náraz vydrželo a cihlu odmrštilo zpět do zlodějova obličeje. Náraz byl tak silný, že "nešťastníka" srazil na zem.

K dovršení smůly byl odhalen majitelem a zadržen policií. Tyto "boží mlýny" mlely mimořádně rychle.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Nedávný masakr v Burkině Faso spáchaly děti ve věku 12 a 15 let

Většina ozbrojenců, kteří na začátku června v Burkině Faso zabili přes 130 lidí, byly děti ve věku od 12 do 15 let. Oznámila to s odvoláním na OSN a místní vládu agentura Reuters.

Skupina ozbrojenců v noci na 5. června zaútočila ve vesnici Solhan na hranici s Nigerem, postřílela civilisty a vypálila domy. Šlo v Burkině Faso o dosud největší akci radikálů hlásících se k teroristickým organizacím Islámský stát a Al-Káida.

Vládní mluvčí Ousseni Tamboura řekl, že většina útočníků byly děti, na což rychle reagovala OSN. Dětský fond OSN UNICEF ve svém prohlášení uvedl, že "s rozhodností odsuzuje verbování dětí a dospívajících do nevládních ozbrojených skupin". "Je to závažné porušení jejich základních práv," uvádí se v prohlášení.

Zdroj: ČTK
před 25 minutami

Nové sankce EU proti Bělorusku zakazují dovoz i přepravu ropných produktů pocházejících z této země, dovoz potaše nebo udělování půjček.

Další zprávy