VIDEO Zloděj chtěl vykrást auto. Hozenou cihlou se omráčil

hrz
2. 3. 2015 14:48
Video s nešikovným zlodějem z Irska viděly přes dva miliony lidí, muže následně zadržela policie.
Zloděj aut se zranil cihlou, kterou mrštil po autu. | Video: YouTube

Irsko - Tento rádoby zloděj aut z Irska házel kameny na okna automobilu. Když se mu nepodařilo okénka rozbít, zmizel a vrátil se s cihlou. A to neměl dělat. Video kuriózního případu viděly na YouTube přes dva miliony lidí, píše web Mashable.

Jak stránky uvádějí, "první pravidlo při házení cihel po autech zní: odstupte a ujistěte se, že se neodrazí a neudeří vás do obličeje".

A toto pravidlo mladík před jednou irskou hospodou zarputile ignoroval. Jak to dopadlo, můžete vidět na videu. Auto náraz vydrželo a cihlu odmrštilo zpět do zlodějova obličeje. Náraz byl tak silný, že "nešťastníka" srazil na zem.

K dovršení smůly byl odhalen majitelem a zadržen policií. Tyto "boží mlýny" mlely mimořádně rychle.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy