Miluji tě! Papoušek přivítal štěně nejdojemnějším způsobem, z videa je virální hit

Hezčí přivítání si štěně černého labradora snad nemohlo ani přát. Na videu, které dojímá svět, papoušek Sweet Pea spokojeně hladí svého nového zvířecího kamaráda, na vyzvání paničky ho dokonce vítá slovy miluji tě.
Miluji tě. Papoušek přivítal štěně nejdojemnějším způsobem, z videa je virální hit | Video: TikTok/The Parrot Lady

Wendy Albrightová z Boise v Idahu vlastní celkem tři zachráněné papoušky, koně, tři ryby a dva psy. Papouška jménem Sweet Pea adoptovala loni v listopadu. 

Dáma s přezdívkou The Parrot Lady žije pravidlem, že je vždy lepší nějaké zvíře zachránit tím, že si ho člověk adoptuje, než aby si pořizoval nové zvíře. Myšlenku také společně se svými papouščími mazlíčky šíří v rámci osvětového programu pro děti. 

Dovádění své zvířecí farmy neustále dokumentuje a sdílí na svých sociálních sítích například na Instagramu. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Irving dovedl basketbalisty Brooklynu k výhře nad New Orleans

Basketbalisté Brooklynu zvítězili na hřišti New Orleans Pelicans 134:129. Oslabené Nets v koncovce podržel Kyrie Irving osmi body v poslední minutě. Brooklyn je tak o jedinou prohru druhý ve Východní konferenci NBA za Philadelphií. Zazářil také Paul George, který zařídil Los Angeles Clippers výhru 113:112 nad Portlandem, přičemž sám v poslední minutě smazal pětibodovou ztrátu.

Výsledky NBA:

Atlanta - Orlando 112:96, New Orleans - Brooklyn 129:134, New York - Charlotte 109:97, Portland - LA Clippers 112:113, Sacramento - Minnesota 120:134.

Další zprávy