Jdi za svým snem, motivují zpěváci z "děcáku" osamělé děti

Kapela Mimosféry složila píseň pro děti z dětských domovů. Chtějí je motivovat, aby se nenechaly semlet nepřízní osudu.
Klip kapely Mimosféry Nebe v nás | Video: YouTube

Video - "Nemáš to štěstí jako ostatní děti," začíná motivační klip pro děti z dětského domova Nebe v nás od skupiny Mimosféry. Zpívá se v ní také o osamělosti, marném čekání na rodinu, o těžkém hledání kamarádů, lidí, co by naslouchali, o hledání vlastní identity.

Píseň má děti motivovat, aby se nenechaly semlet nepřízní osudu, odhodlanost a víru má prý v sobě každý, cesta za vlastními sny je proto možná. 

Kapela Mimosféry objíždí se svými motivačními koncerty dětské domovy. Zdejším dětem rozumí, někteří členové také v těchto zařízeních vyrůstali.

"Jelikož jsem v dětském domově sám vyrůstal, mohu potvrdit, že peníze od sponzorů jsou pro děti sice hmotným přínosem, ale to, pro co opravdu žijí, jsou skutečné zážitky a nové zkušenosti," uvedl Radek Laci, jediný člen kapely, který dodnes žije v dětském domově.

Mladým muzikantům pomáhá také nezisková organizace Mimo domov, která dlouhodobě výjezdy do tuzemských dětských domovů organizuje, a také houslista Pavel Šporcl, který je známý bořením mýtů a podporou mladých hudebníků.

 

Právě se děje

Další zprávy