Těhotná vzpěračka šokovala veřejnost. Dítě porodila zdravé

jaz
13. 4. 2014 21:25
Američanka svou vášeň neopustila ani v době, kdy čekala dalšího potomka. Vysloužila si za to kritické reakce.
Lea-Ann Ellison
Lea-Ann Ellison | Foto: Profimédia.cz

Los Angeles – Loni na podzim média informovala o pětatřicetileté Lee-Ann Ellison, která jen pár týdnů před porodem pravidelně navštěvovala fitness a zvedala těžké závaží.

Američanka je po porodu opět v kondici
Američanka je po porodu opět v kondici | Foto: Profimédia.cz

Po uveřejnění fotografie s těhotenským bříškem v posilovně jí zahltily Facebook negativní reakce, ale i obdivné a podpůrné komentáře.

"Vadily mi ty, které tvrdily, že sobecky pokračuju ve cvičebním programu nebo že jsem hloupá žena, která se chystá potratit a ublížit dítěti," řekla Ellison v rozhovoru pro Inside Edition.

Lea cvičila pravidelně až do porodu
Lea cvičila pravidelně až do porodu | Video: Profimédia.cz

Porodila koncem loňského roku doma do vody za přítomnosti porodních asistentek, a stala se tak už trojnásobnou maminkou. Malý Skyler vážil 3,2 kg a je prý naprosto zdravý. Až nyní se pochlubila jeho fotkami. 

Lea-Ann se po narození svého syna okamžitě vrátila do posilovny a čtyři měsíce nato už je zase v kondici.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

USA podpořily Hongkong, Peking to označil za vměšování

Americká Sněmovna reprezentantů schválila tři zákony, jimiž podpořila demonstranty v Hongkongu, kteří ve velkoměstě bojují za posílení demokracie.

Přijatá opatření se nelíbí Pekingu, který Washington vyzval, aby se nevměšoval do záležitostí Číny. Hongkongští prodemokratičtí zákonodárci zároveň přerušili výroční proslov Čínou podporované správkyně města Carrie Lamové.

Jeden z návrhů zákona přijatých v úterý dolní komorou amerického Kongresu odsuzuje kroky Číny při řešení situace v Hongkongu. Demonstranti zde už několik měsíců protestují proti plíživému omezování svobod ze strany Pekingu a dožadují se demokratických reforem.

Další zprávy